Marius Runkauskas „iš žaidimo“ atliko 16 metimų
Nuotr. Fotodiena.lt/D.Pipas
Nelengvą pergalę Rumunijos čempionate pasiekė Mariaus Runkausko vedama Ploješčio „Asesoft“ (15-5) ekipa. Ji svečiuose 77:74 (29:19, 14:23, 17:15, 17:17) palaužė Mediašo „Gaz Metan“ (8-11) komanda su Gediminu Navicku priešakyje.

Runkauskas per 35 minutes pelnė 17 taškų (4/6 dvitaškiai, 3/10 tritaškiai), atkovojo 8 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 18 naudingumo balų.

Tuo metu Navickas aikštėje praleido 32 minutes, per kurias pelnė 16 taškų (5/5 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius prasižengė, 3 kartus suklydo ir surinko 18 naudingumo balų.

Trylikos komandų turnyrinėje lentelėje Ploješčio klubas – pirmas, Mediašo – dešimtas.

2015-03-01 16:30