Antrąjį pralaimėjimą Graikijos pirmenybėse patyrė du lietuvius savo gretose turintis Atėnų „Panathinaikos“ klubas. Jis namie 84:89 (24:26, 25:25, 12:21, 23:17) nusileido Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkams.

Pirėjo krepšininkai jau pirmajame kėlinyje buvo susikrovę solidų 10 taškų pranašumą (23:13), tačiau daugiausiai Ramūno Šiškausko pastangomis „Panathinaikos“ atsitiesė ir pasivijo varžovus, o prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė tik 2 taškai (51:49).

Trečiąjį kėlinį „Olympiakos“ pradėjo spurtu 19:9 ir vėl nutolo (70:58). Tačiau aikštės šeimininkai nepasidavė ir likus žaisti pusantros minutės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos po taiklių trijų Šiškausko baudos metimų iš „Olympiakos“ persvaros buvo likę tik 3 taškai (87:84). Visgi mačo pabaigoje taikliai baudas metę svečiai įtvirtino pergalę.

Nesulaikomas šiose rungtynėse buvo Ramūnas Šiškauskas. Lietuvis per 23 minutes pelnė 28 taškus (2/3 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 15/16 baudų), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 11 varžovų pražangų, tačiau 5 kartus prasižengė.

Kitas „Panathinaikos“ lietuvis Robertas Javtokas per 8 minutes įmetė 1 tašką (1/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, tačiau 1 kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Panathinaikos“: Ramūnas Šiškauskas 28 taškai, Dimitrijus Diamantidis 16, Kostas Tsartsaris 14 (8 atk. kam.), Mike’as Batiste’as 8.

„Olympiakos“: Andrija Žižičius 18 taškų, Alexas Ackeris 16, Giannis Bourousis 14, Scoonie Pennas 13, Sofoklis Schortsanitis 12.

Atėnų ekipa, iškovojusi 15 pergalių ir patyrusi 2 pralaimėjimus, turnyrinėje lentelėje užima pirmąją vietą, tuo tarpu „Olympiakos“, turinti 14 pergalių ir 3 nesėkmes, žengia antroje vietoje.

nu siska maladiec. su broliu darium siuo metu geriausias lt zaidejas! jei bus jis ir jaska lt rinktine toli eis!
2007-02-19
+1
beje Siska labai uneversalus ir galintis atlikti daug funkciju aikstejjis bet jisgali zymiai daugiau tik jam zaist minuciu neduoda ten tokio kaip jis nera irObradovicius pats zino
2007-02-18
oi Siska cia issisoko gerai labai yspudingai pavare ir tik per 23 min 28 Pts visgi Siska labai stiprus atletas o kai isd jo nereikalauji lyderiu but tada jis komandoj dirba 100 nepakeicemas jam tik gaila kad nelabai iseina buti ta asmenybe kuri galilemti rezultata
2007-02-18
+1
nightman398> buvo geras krepsininkas paziurek kas dabar is jo liko?
2007-02-18
-2
nevarykit jus ant javtoko,jis geras krepsininkas
2007-02-18
+2
tegu vaziuoja jis su motociklu geriau kurnors pasivazinet arba atgal i ryta...
2007-02-18
-2
numanau kad Roba jaucia kazkoki spaudima ir levai losia, manau kokioj kitoj komandoj kur centrai silpni jis sawe tikrai parodytu, o phanatinaikose vien zvaigzdes tai geriau begt is ten kor forma nepraradai
2007-02-18
+1
Nu Robke savam stiliuj,pastaruoju metu nedemonstruoja nieko visiškai.Ir nėr čia ko kaltinti,kad laiko mažai duoda,kaip loši tiek ir duoda.
2007-02-18
-1
Įspūdingai, ir pataikymas geras, varžovai tik baudavo prieš jį, nes kitaip sustabdyti negalėjo. Šaunuolis Šiška :)
2007-02-18
Javtokas niekuo ir šį kartą nenustebino :D
2007-02-18
Panathinaikos pralaimejo principine dvikova namie, bet Siskauskas pademonstravo ka sugeba :)
2007-02-18
+1
CIUJU kokius 64 :DDDDD
2007-02-18
+2
belieka tik pagalvoti kiek jis butu pelnes tasku sakykim per 37 minutes, jai ne tos nelemtos asmenines prazangos :)