Stephenas Curry pataikė 14 metimų iš 22
Nuotr. AP-Scanpix
„Golden State Warriors“ (46-11) įspūdingai išsigelbėjo Bostone. „Celtics“ (23-34) turėjo net 26 taškų persvarą, tačiau pergalę vis tiek iškovojo svečiai 106:101 (25:38, 24:27, 26:21, 31:15).

Antrajame ketvirtyje po Jono Jerebko tritaškio „Celtics“ pranašumas tapo rekordiniu (56:30). Likusią ketvirčio dalį „Warriors“ laimėjo 19:9.

Sužaidus vos trejetą minučių po ilgosios pertraukos komandos jau grįžo prie vienženklio skirtumo, „Celtics“ pirmavo 69:60. Neilgai trukus aikštės šeimininkai turėjo 15 taškų pranašumą 77:62.

Ketvirtąjį kėlinį komandos pasitiko Bostono ekipai pirmaujant 86:75. Paskutinis ketvirtis prasidėjo „Warriors“ spurtu 9:1.

Likus žaisti šiek tiek mažiau nei penkias minutes Andre Iguodala dėjimu iš viršaus išlygino rezultatą (94:94). „Warriors“ į priekį išvedė Stephenas Curry, o vėliau būtent jo keturi baudų metimai įtvirtino komandos pergalę 106:101.

Curry pataikė 14 metimų iš 22 ir šiame mače pasižymėjo pelnydamas 37 taškus.

„Celtics“: Isaiah Thomasas 20, Tyleris Zelleris 17, Brandonas Bassas 15 (12 atk. kam.), Avery Bradley 12, Marcusas Smartas ir Evanas Turneris po 10.

„Warriors“: Stephenas Curry 37, Klay Thompsonas 20, Harrisonas Barnesas 17, Draymondas Greenas 14.

2015-03-02 13:02
Donce_3000_Gryzo
Kad ir pries saliginai silpna komanda, bet atlose nemaza skirtuma, Curry suzaide ziurint i statistika puikiai, aisku klaidu daugoka bet neklysta tie, kurie isvis nieko nedaro. Svarbiausia gana protingai tausojami Lee ir Bogutas, duodant minimaliai zaisti - nezinau ar kiti zaidejai labai patobuleje ir juos nukonkuravo ar toks planas saugant ir taip siuos trapius aukstaugius. Tikiuosi kad GSW islaikys toki zaidima ir PO metu, nes kuo daugiau stipriu contenderiu, tuo mums smagiau ziureti auksciausio lygio krepsini :)
2015-03-02 12:55
Celticsai si sezona sugeba taip daryti, jau daug rungtyniu buvo kur turejo saugu pranasuma +20, o antroj pusej rungtyniu viska isbarsto ir pralaimi. :D
2015-03-02 12:31
Spree
Po All-Star su rytojaus rungtynemis su Nets jie bus suzaide 7 rugtnybes per 10 dienu ir 6 is ju bus isvykose!!!

Celtics>>> tavo komando nesusivare, ivyko kas turejo ivykti. Apsoliuciai geriausia komanda ijunge antra pavara ir pervaziavo vienus is rytu vidutiniokus
2015-03-02 11:42