Chrisas Paulas bando nugvelbti kamuolį iš Nikolos Mirotičiaus Nuotr.: AP-Scanpix
Kelio link Hjustono komandos krepšio ieško Kevinas Love'as Nuotr.: USA Today-Scanpix
Jamesą Hardeną imituojančios „Rockets“ šokėjos Nuotr.: AP-Scanpix

Netaiklūs LeBrono Jameso baudų metimai, Chriso Paulo ir DeAndre Jordano duetas, „Warriors“ charakteris, DeMarcuso Cousinso trūkumas bei Kevino Garnetto dosnumas – tai ir kur kas daugiau kovo 2-osios NBA pulse.

• Nuotraukas iš praėjusios nakties NBA rungtynių rasite fotogalerijoje.

Kovo 2-osios rungtynių apžvalga

DREBĖJO RANKA. NBA superžvaigždė rungtynėse su Hjustono „Rockets“ turėjo rimtų problemų mesdamas baudas.  Nors pelnė 37 taškus, puolėjas pataikė vos 3 iš 11 baudų, o lemiamas dvi prametė likus žaisti 4 sek. iki pratęsimo pabaigos, kuomet Klivlando „Cavaliers“ atsiliko 103:104 ir faktiškai pralaimėjo rungtynes.

ILGIAUSIOS SERIJOS. „Rockets“ pergalė prieš „Cavaliers“ Teksaso valstijos komandai buvo jau penktoji paeiliui. Taip pat penkis kartus iš eilės šiuo metu laimėti yra pavykę tik Naujojo Orleano „Pelicans“ krepšininkams, kurie be Anthony Daviso išvykoje 99:92 nugalėjo Denverio „Nuggets“.

NESUSTABDOMAS DUETAS. Kol Blake'as Griffianas nerungtyniauja, aikštėje tvarką daro jo komandos draugai Chrisas Paulas ir DeAndre Jordanas. Susitikime su Čikagos „Bulls“ Paulas pelnė 28 taškus ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų, o Jordanas po krepšiais sugriebė net 26 atšokusius kamuolius ir pridėjo 9 taškus. Los Andželo „Clippers“ išvykoje laimėjo 96:86.

KARJEROS REKORDAS. „Bulls“ nuo kluptelėjimo neišgelbėjo nė sėkmingiausios Nikolos Mirotičiaus karjeros NBA lygoje rungtynės. Nuo atsarginių suolo pakilęs europietis puolėjas per 30 min. pelnė 29 taškus – daugiausiai per savo kajerą už Atlanto. Tiesa, krepšį Nikola atakavo dažniausiai iš visų komandos žaidėjų – tikslą pasiekė 11 iš 23 jo metimų.

SUGEBĖJO ATSITIESTI. Vakarų konferencijos lyderiai „Golden State Warriors“ krepšininkai rungtynes Bostone pradėjo labai nesėkmingai ir antrojo kėlinio viduryje nuo „Celtics“ atsiliko 26 taškais (30:56), tačiau ginklų nesudėjo. Periodiškai mažinę atsilikimą svečiai ketvirtajame kėlinyje pasivijo varžovus (94:94), netrukus išsiveržė į priekį ir iškovojo pergalę 106:101.

BE LYDERIŲ. Oklahomos „Thunder“ neprireikė Kevino Duranto ir Russello Westbrooko pagalbos tam, kad išvykoje nugalėtų vieną blogiausių šio sezono ekipų Los Andželo „Lakers“. Svečių starto penketas pelnė 68 taškus, kovą po krepšiais „Thunder“ laimėjo 55-49, o rungtynes – 108:101.

PALŪŽTA IŠVYKOSE. Filadelfijos „76ers“ pralaimėjo jau 11-ąjį išvykoje žaistą mačą paeiliui. Šį sykį bendantis „76ers“ puolimas nieko negalėjo padaryti Indianos „Pacers“ gynybai – svečiai suklupo 74:94. Rezultatyviausias pralaimėjusiųjų gretose buvo vos 12 taškų surinkęs Robinas Covingtonas.

TRŪKSTA AUKŠTAŪGIO. Dėl kryptelėtos čiurnos DeMarcusas Cousinsas negalėjo pasirodyti aikštėje, o tai iš anksto leido prognozuoti, kad Sakramento „Kings“ pralaimės. „Karaliai“ ketvirtajame kėlinyje nesulaikė 9 iš 31 savo taško pelniuso Damiano Lillardo ir namie turėjo pripažinti Portlando „Trail Blazers“ pranašumą 99:110. Be Cousinso „Kings“ šį sezoną laimėjo vos 2 iš 14 rungtynių.

NUPIRKO BILIETŲ. Siekdamas atsidėkoti Mineapolio sirgaliams už šiltą sutikimą, Kevinas Garnettas nupirko 1000 bilietų į artimiausią „Timberwolves“ namų mačą su Bostono „Celtics“. Šie bilietai bus išdalinti komandos aistruoliams.

VĖL TAS PATS. Kuomet atrodė, kad pasikeitus treneriui tris pergales paeiliui iškovojusi Orlando „Magic“ ekipa pradeda lipti iš duobės, viskas greitai vėl apsivertė aukštyn kojomis. Pergales pakeitė trys pralaimėjimai paeiliui – pastarąjį kartą namie 83:98 neprilygta Šarlotės „Hornets“.

Visi praėjusios nakties rezultatai:

Denver Nuggets   New Orleans Pelicans 92-99 stat »
  Los Angeles Lakers   Oklahoma Thunder 101-108 stat »
  Orlando Magic   Charlotte Hornets 83-98 stat »
  Indiana Pacers   Philadelphia 76ers 94-74 stat »
  Boston Celtics   Golden State Warriors 101-106 stat »
  Sacramento Kings   Portland Trail Blazers 99-110 stat »
 Houston Rockets   Cleveland Cavaliers 105-103 stat »
  Chicago Bulls   Los Angeles Clippers 86-96 stat »

Dienos rekordai:

Paulas
Paulas

Daugiausia naudingumo balų: Chrisas Paulas (34)
Daugiausia pelnytų taškų: Stephenas Curry, LeBronas Jameas (37)
Daugiausia atkovotų kamuolių: DeAndre Jordanas (26)
Daugiausia rezultatyvių perdavimų: Chrisas Paulas (12)
Daugiausia perimtų kamuolių: J.R. Smihtas, Trevoras Ariza (4)
Daugiausia blokuotų metimų: Roy Hibbertas (5)
Daugiausia pataikytų tritaškių: Stephenas Curry, Randy Foye (5)

Lukas
netrukus išsiveržė į priekį ir iškovojo pergalę 1061:101.

2015-03-02 12:26
ir cia :D
Kuomet atrodė, kad pasikeitus treneriui tris pergales paeiliui iškovojusi Orlando „Magic“ ekipa pradeda lipti iš duobės, viskas greitai vėl apsivertė aukštyn kojomis. Pergales pakeitė trys pralaimėjimai paeiliui – pastarąjį kartą namie 83:98 neprilygta Orlando „Magic“.
+1
2015-03-02 12:24
Pataisykit
Periodiškai mažinę atsilikimą svečiai ketvirtajame kėlinyje pasivijo varžovus (94:94), netrukus išsiveržė į priekį ir iškovojo pergalę 1061:101.