Valdas Vosylius trečią kartą iš eilės atliko dvigubą dublį, o jo „Old Dominion Monarchs“ iškovojo dvidešimt pirmą pergalę NCAA pirmenybėse, 73:70 nugalėdama „Toledo Rockets“.

Ketvirtakursis puolėjas iš Lietuvos rungtyniavo 31 minutę ir pelnė 22 taškus (6/8 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 10 kamuolių, blokavo 1 metimą, po 1 kartą suklydo ir prasižengė.

Šį sezoną Vosylius per rungtynes vidutiniškai pelno po 16 taškų, atkovoja po 6,2 kamuolio, o krepšį atakuoja 51,4 proc. taiklumu.

•

Tuo tarpu Pauliaus Morkeliūno dvigubas dublis jo komandai nepadėjo. Lietuvio „Long Island Blackbirds“ 68:70 nusileido“Quinnipiac Bobcats“.

Morkeliūnas per 25 minutes pelnė 11 taškų (1/5 dvitaškių, 9/10 baudų), atkovojo 10 kamuolių, 2 kartus suklydo ir 1 kartą prasižengė.

Tuo tarpu jo komandos draugas Aurimas Adomaitis, praėjusiose rungtynėse pagerinęs savo rezultatyvumo rekordą, šįkart nepelnė nė taško. Lietuvis mačą pradėjo starto penkete, tačiau per 11 minučių prametė visus 3 dvitaškius, blokavo 1 metimą, perėmė 1 kamuolį, 2 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

•

Rezultatyvus Vovos Severovo pasirodymas nepadėjo ir jo komandai. Ketvirtakursis puolėjas iš Lietuvos pelnė 25 taškus, tačiau jo ekipa po pratęsimo 85:87 nusileido „Southern Utah Thunderbirds“. Pergalę pastarajai ekipai lėmė taiklus tritaškis paskutinę pratęsimo sekundę.

Severovas rungtyniavo 42 minutes ir pataikė 6 dvitaškius iš 12 bei 13 baudų iš 15. Jis taip pat atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 kamuolius,tačiau net 5 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

•

Pergalę iškovojo viena stipriausių NCAA ekipų, šeštą reitingą turinti „Texas A&M Aggies“, 56:49 įveikusi „Oklahoma Sooners“. Po pirmo kėlinio „Aggies“ atsilikinėjo 19:26, tačiau antrajame kėlinyje įrodė savo pranašumą ir šventė 22 pergalę per 26 mačus.

Dvikovą starto penkete pradėjęs Teksaso universiteto aukštaūgis Antanas Kavaliauskas per 26 minutes pelnė 5 taškus (2/6 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 8 kamuolius, blokavo 1 metimą ir 1 kartą prasižengė.

•

Dramatišką pergalę iškovojo tris lietuvius turinti „Hofstra Pride“ ekipa. Ji 65:64 palaužė „Holy Cross Crusaders“.

Rezultatyviausias iš lietuvių buvo Arminas Urbutis, per 26 minutes pelnęs 6 taškus (3/4 dvitaškių, 0/2 tritaškių). Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, 2 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Jo komandos draugas Žygis Šeštokas mačą pradėjo starto penkete, bet rungtyniavo tik 13 minučių, per kurias surinko 3 taškus (1/3 tritaškių) ir 2 kartus prasižengė.

Trečiasis Hofstros universiteto lietuvis, Mantas Leonavičius, nerungtyniavo.

•

Keturioliktą pergalę šventė Donato Račkausko „Southern Methodist Mustangs“, 65:42 sutriuškinę „East Carolina Pirats“. Centras iš Lietuvos dvikovą pradėjo starto penkete ir per 28 minutes pelnė 11 taškų (5/9 dvitaškių, 1/3 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, 1 kamuolį perėmė, 1 kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.

•

Vos septintą kartą per 28 mačus laimėjo „Pepperdine Waves“, 95:88 įveikę „Loyola Marymount Lions“. Nugalėtojams Tomas Pranciliauskas per 20 minučių pelnė 9 taškus (0/2 dvitaškių, 3/6 tritaškių), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius ir 2 kartus prasižengė.

•

Dvidešimtą pergalę iškovojo „Utah State Aggies“, 71:65 palaužusi „Oral Roberts Golden Eagles“. Nugalėtojams Arvydas Vaitiekus per 18 minučių pelnė 8 taškus (4/4 dvitaškių), atkovojo 3 kamuolius, blokavo 1 metimą, 2 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

•

Dvyliktą nesėkmę patyrė Pauliaus Packevičiaus „Rice Owls“, 63:74 nusileidusi „Central Florida Golden Knights“. Packevičius dvikovą pradėjo starto penkete ir per 23 minutes pelnė 8 taškus (4/4 dvitaškių), atkovojo 3 kamuolius ir 4 kartus prasižengė.

•

Aštuntą kartą pralaimėjo „Sam Houston State Bearkats“, 60:78 nusileidę „Fresno State Bulldogs“. Pralaimėtojams Dominykas Kvedys per 7 minutes pelnė 2 taškus (0/4 dvitaškių, 2/2 baudų) ir atkovojo 5 kamuolius.

•

Devynioliktą nesėkmę dvidešimt šeštose rungtynėse patyrė „Citadel Bulldogs“, 51:69 nusileidę „Furman Paladins“. Pralaimėtojams Vytautas Valiulis per 10 minučių pelnė 3 taškus (1/3 tritaškių), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.

•

Penkioliktą kartą pralaimėjo „William & Mary Tribe“, 45:61 turėjusi pripažinti „Fairfield Stags“ persvarą. Pralaimėtojams atstovaujantis Laimis Kisielius per 24 minutes pelnė 2 taškus (1/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 0/1 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir kartą prasižengė.

•

Dar 5 lietuviai nespėjo pasižymėti: Tomas Jasiulionis (žaidė 1 min.), Laurynas Mikalauskas (1 min.), Arvydas Lidžius (12 min.), Evaldas Baniulis (5 min.), Tauras Skripkauskas (1 min.).

Vasiukas maladec , pagaliau atsigavo ir savo ritma pagavo ,o Morka dar parodys ka sugeba :))
2007-02-19
Būtų labai smagu jei išaugtų iš NCAA pajėgių žaidėjų. Sekmės lietuviams.
2007-02-18
Vosylius ir Severovas saunuoliai, tik gaila kad Oaklandas pries kazkokius luzerius pralaimejo :-/
2007-02-18
+1
ne tik Vosylius bet ir Severovas mldc, isvis si ncaa karta rezultatyvumu neretai pasizymi, dziugus vaizdas, tikiuosi ateitis sviesi ju laukia, o ne tokia kaip daneliaus ar jurkuno...