Marijampolietės pasiekė pergalę svečiuose
Nuotr. Sūduva
Dramatišką pergalę paskutinėmis rungtynių sekundėmis iškovojo Marijampolės „Sūduva“ (20-6), kuri svečiuose įveikė Kauno raj. „Hoptrans-Sirenų“ (12-14) komandą rezultatu 78:73 (19:18, 14:23, 22:21, 18:11). Tai buvo 7-toji „Sūduvos“ pergalė iš eilės.

Nuo pat rungtynių pradžios abi komandos žaidė atkakliai, nors visą kėlinį pirmavo „Sūduva“, tačiau viešnioms nepavyko įgyti didesnio nei 5 taškų pranašumo.

Antrajame kėlinyje „Sūduva“ įjungė žemesnę pavarą gynyboje ir pralaimėjusi atkarpą 0:9 paleido „Hoptrans-Sirenas“ į priekį 29:21. Pajutusios žaidimo skonį, šeimininkės arčiau „Sūduvos“ neprisileido ir prieš didžiąją pertrauką turėjo  tą pačią 8 taškų persvarą 41:33.

Trečiajame kėlinyje po E. Liutkutės dvitaškio „Hoptrans-Sirenos“ įgijo rekordinę dešimties taškų persvarą (43:33). Tačiau tada iniciatyvos ėmėsi Iveta Šalkauskė  (14 taškų per trečiąjį kėlinį) ir padėjo „Sūduvai“ priartėti (50:48). Visgi „Hoptrans-Sirenų“ tritaškės „bombos“ padidino šeimininkių pranašumą (62:55).

Ketvirtajame kėlinyje „Sūduva“ kilo į lemiamą šturmą - likus žaisti 2 minutes ir 36 sekundes Iveta Šalkauskė smeigė tritaškį metimą ir išlygino rezultatą (68:68), o po Elos Briedytės dar vieno  tritaškio priekyje jau buvo „Sūduva“ (70:71). Paskutines 30 sekundžių sėkmingiau sužaidė marijampolietės, kurios ir šventė pergalę rezultatu 78:73.

Marijampolės „Sūduvos“ komandoje vėl nesulaikomai rungtyniavo Iveta Šalkauskė, kuri pelnė 33 taškus, atkovojo 12 kamuolių, išprovokavo 7 pražangas. 11 taškų ir 10 atkovotų kamuolių pridėjo Sandra Baliutavičiūtė. Santos Okockytės sąskaitoje 10 taškų, Laimos Rickevičiūtės – 8.

„Hoptrans-Sirenų“ komandoje išsiskyrė Kornelija Balčiūnaitė, pelniusi 16 taškų ir atkovojusi 14 kamuolių, po 13 pridėjo Akvilė Baronėnaitė ir Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė, Rasos Knyzaitės sąskaitoje 10 taškų.

2016-07-15 00:03