Triuškinančią pergalę iškovojo Italijos pirmenybių lyderė Sienos „Montepaschi“. Rimanto Kaukėno ekipa išvykoje 98:77 (26:22, 22:23, 31:11, 19:21) sutriuškino Teramo „Siviglia Wear“ klubą.

Beveik visą pirmąjį kėlinį atsilikinėję Sienos krepšininkai 9-ąją rungtynių minutę persvėrė (22:20) rezultatą, o dar vėliau „Montepaschi“ pranašumas ėmė greitai augti. Nors Teramo ekipa antrajame kėlinyje ėmė lipti varžovams ant kulnų ir persvėrė rezultatą (48:49), tačiau po 7 iš eilės Terrello McIntyro pelnytų taškų Sienos klubas nuo varžovų pradėjo sparčiai tolti bei trečiąjį kėlinį laimėję triuškinamu (31:11) rezultatu šventė lengvą pergalę.

Kaukėnas per 25 aikštėje praleistas minutes surinko 13 taškų (5/8 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 0/1 baudų), atkovojo vieną kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, išprovokavo 4 varžovų pražangas bei 2 kartus prasižengė pats.

„Montepaschi“, Italijos pirmenybėse iškovojusi 15 pergalių bei pralaimėjusi vos 3 kartus žengia pirmoje vietoje. Tuo tarpu  Teramo ekipa užima penkioliktąją vietą.

„Siviglia Wear“: Anthony Grundy 18, Mike‘as Bernardas 17, Brandonas Brownas 13 (8 atk. kam.).

„Montepaschi“: Josephas Forte 27, Terrellas McIntyre‘as ir Romainas Sato po 15.

Nu Kaukenas kaip visad demonstruoja gera zaidima. Tikekimes zais rinktineje siemet :)