Nikola Mirotičius pelnė 23 taškus
Nuotr. AFP-Scanpix
Čikagos „Bulls“ (38-23) iškovojo pergalę be traumuotų Derricko Rose‘o ir Jimmy Butlerio. Nikola Mirotičiaus į priekį vedami „Bulls“ krepšininkai 97:92 (24:22, 27:22, 23:23, 23:25) namuose nugalėjo Vašingtono „Wizards“ (34-27) ekipą.

„Bulls“ į priekį truktelėjo antrojo kėlinio pabaigoje. Po Mirotičiaus metimo komandas skyrė devyni taškai (49:40). „Wizards“ varžovus prisivijo per pirmąsias keturias trečiojo kėlinio minutes (62:65).

Po dar vieno aikštės šeimininkų spurto pirmą kartą skirtumas tarp komandų tapo dviženkliu (72:62). Ketvirtasis kėlinys prasidėjo penkiais iš eilės Mirotičiaus taškais ir ekipas skyrė jau dvylika taškų (79:67).

Svečiai nepasidavė ir gražino intrigą į rungtynes. Priešpaskutinė minutė prasidėjo „Wizards“ atsiliekant 91:94. Galutinai pavyti varžovų Vašingtono atstovai nesugebėjo ir Pau Gasolio baudų metimai įtvirtino aikštės šeimininkų pergalę 97:92.

„Bulls“: Nikola Mirotic 23, Aaronas Brooksas 22, Pau Gasolis 20 (10 atk. kam.), Joakimas Noah 14 (12 atk. kam.), Tony Snellas 11.

„Wizards“: Johnas Wallas 21 (11 rez. perd.), Paulas Pierce‘as 16, Bradley Bealas 13, Marcinas Gortatas 12 (12 atk. kam.).