Dviejų Italijos antrosios lygos klubų su lietuviais dvikova baigėsi Pezaro „Scavolini Spar“ krepšininkų pergale. Namie žaidusi Pezaro komanda sekmadienį 83:77 (29:20, 13:22, 22:22, 19:13) nugalėjo Monferačio „Junior Casale“ ekipą.

Nugalėtojams Mindaugas Žukauskas pelnė 6 taškus (0/1 dvitaškio, 1/1 tritaškio, 3/4 baudų). Puolėjas rungtynes pradėjo starto penkete ir per 33 minutes atkovojo 6, perėmė ir prarado po 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 4 kartus prasižengė.

Kr kas sėkmingiau žaidė „Junion Casale“ ekipos lietuvis. Mindaugas Katelynas dvikovą pradėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio ir per 37 minutes pelnė 20 taškų (7/11 dvitaškių, 2/3 tritaškių), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Po pergalės Žukausko ekipa lieka tarp lygos lyderių. Per 22 turus Pezaro krepšininkai laimėjo 15 kartų ir dalijasi 3-4 vietomis. Katelyno klubas iškovojo 12 pergalių ir yra vienvaldis 6-osios pozicijos savininkas.