Nemanja Bjelica buvo rezultatyviausias
Nuotr. AFP - Scanpix
Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (7-2) įsirašė septintąją pergalę Eurolygos F grupėje. Turkijos čempionai namuose 92:79 (18:17, 32:17, 12:21, 30:24) įveikė Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (2-7) klubą.

Rusijos ekipa šiose rungtynėse vertėsi be pagrindinio vidurio puolėjo Artiomo Parachouskio ir amerikiečio Tarence‘o Kinsey.

Aikštės šeimininkai dar antrajame kėlinyje įgijo solidų pranašumą 46:30, bet tuomet atsipalaidavo. Trečiajame kėlinyje „Nižnij Novgorod“ priartėjo (55:60) ir vėl privertė varžovus įjungti aukštesnę pavarą.

Problemų rungtynių pabaigoje „Fenerbahce Ulker“ neturėjo ir iškovojo šeštą pergalę iš eilės Eurolygoje.

„Fenerbahce Ulker“: Nemanja Bjelica 16, Janas Vesely 13, Ricky Hickmanas 13, Andrew Goudelockas 10.

„Nižnij Novgorod“: Trey Thompkinsas 22 (11 atk. kam.), Tayloras Rochestie 13, Rihardas Kuksikas 13, Galis Mekelis 12.

2015-03-05 22:37