Vasario 16 dieną dviejų didžiausių Lietuvos privačių krepšinio mokyklų treneriai išbandė jėgas ant Arvydo Sabonio krepšinio mokyklos parketo. Atkakliose, permainingose ir gražių momentų nestokojusiose rungtynėse pergalę šventė kauniečiai, kurie priešininkus iš Vilniaus įveikė 90:76 (23:19; 18:11; 21:16, (5:7), 23:23).

Rezultatyviausiai rungtynėse žaidė Sabonio mokyklos treneris Mindaugas Brazys, kuris savo komandai pelnė 22 taškus. Jam talkino 20 taškų įmetęs Rimvydas Samulėnas bei 15 taškų pridėjęs Romanas Brazdauskis. Šarūno Marčiulionio akademijos trenerių rinktinėje išsiskyrė  Tadas Stankevičius, kuris į varžovų krepšį įmetė 21 tašką. Gintaro Pociaus sąskaitoje 16 taškų, o Gintaras Razutis įmetė 13 taškų.

Vilniečiai, neturėdami vidurio puolėjo, kuris galėtų grumtis su Romanu Brazdauskiu nuo rungtynių pradžios ėmė gintis zonine gynyba, kurią greitai perkando Sabonio mokyklos treneriai.

Kauniečiai taikliais metimais sparčiai krovėsi persvarą, kuri pirmojo ketvirčio viduryje jau buvo tapusi dviženklė – 16:6. Tačiau, Marčiulionio akademijos treneriai neketino nuleisti rankų ir pasinaudoję priešininkų atsipalaidavimu baigiantis kėliniui sumažino atsilikimą iki 4 taškų – 19:23.

Antrajame ketvirtyje mandagumai baigėsi ir užvirė nuožmi kova. Dažnos atakos buvo stabdomos pražangomis, o žaidimas buvo lygus, nors visą laiką pirmavo kauniečiai. Kėlinio pabaigą aktyviau sužaidė Sabonio mokyklos trenerių rinktinė ir prieš didžiąją pertrauką truktelėjo į priekį – 41:30.

Tarp kėlinių vykusį komandų trenerių baudų mėtimo konkursą laimėjo Marčiulionio akademijos vykdantysis direktorius Linas Kvedaravičius. Jo pataikytos 7 baudos iš 10 buvo pridėtos prie bendro rungtynių rezultato, todėl vilniečių atsilikimas sumažėjo dviem taškais, nes jo priešininkas konkurse Sabonio paramos fondo projektų vadovas Marijus Stankevičius pataikė tik pusę mestų metimų.

Taigi, po pertraukos rezultatu 46:37 pirmavo kauniečiai treneriai. Žinodami, jog pirmasis šventės trofėjus iškeliaus į Vilnių, Sabonio mokyklos trenerių kolektyvas rimtai ėmėsi darbo ir jau trečiajame kėlinyje išsprendė rungtynių likimą. Susikrautos 14 taškų persvaros pakako, kad paskutinis mačo ketvirtis vyktų be didesnės įtampos. Abiejų komandų treneriai susirinkusiems žiūrovams, kurių daugumą sudarė aikštelėje rungtyniavusi žaidėjų auklėtiniai, rungtynių pabaigoje parodė ne vieną efektingą perdavimą ir gražaus žaidimo pavyzdį.

Naudingiausiu mačo žaidėju buvo pripažintas Romanas Brazdauskis. Geriausio Sabonio mokyklos trenerių rinktinės žaidėjo prizas atiteko Mindaugui Braziui. Marčiulionio akademijos komanda geriausiu žaidėju išrinko Rolandą  Peniką.