Nando De Colo pataikė paskutinį rungtynių metimą
Nuotr. TASS-Scanpix
Vieni Eurolygos F grupės lyderių Maskvos CSKA (7-2) krepšininkai turėjo rimtų problemų mače išvykoje su Vitorijos „Laboral Kutxa“ (4-5). Sėkmingiau sužaidę rungtynių pabaigą maskviečiai laimėjo 81:74 (15:27, 21:15, 20:13, 25:19).

CSKA priblošė galinga Vitorijos krepšininkų pradžia. Baskai antrajame kėlinyje pirmavo 33:17, tačiau tame pačiame ketvirtyje CSKA sugebėjo ženkliai sumažinti deficitą (36:42).

Po ilgosios pertraukos svečiams jau pavyko išsiveržti į priekį po Sonny Weemso baudų metimų (47:44). O pasibaigus ketvirčiui CSKA pirmavo 56:55.

Nors maskviečių žaidimas atrodė žymiai labiau sustyguotas, bet „Laboral Kutxa“ gelbėjo neįtikėtini įžaidėjo Dariuso Adamso metimai. Du jo tritaškiai leido baskams išlygini rezultatą 70:70.

Po to paties Adamso baudos metimo „Laboral Kutxa“ išsiveržė į priekį (72:71), bet rungtynių pabaigoje Andrejus Kirilenka blokavo lemiamus varžovų metimus ir CSKA laimėjo 81:74.

Adamsas pelnė net 31 tašką (5/10 tritaškiai), o svečių gretose po traumas aikštelėje pirmą kartą pasirodė Viktoras Chriapa. Tiesa, jis žaidė vos 10 sekundžių ir per jas spėjo blokuoti vieną metimą.

„Laboral Kutxa“: Darius Adamsas 31, Fernando San Emeterio 14, Davis Bertanis 8.

CSKA: Vitalijus Fridzonas 13, Milošas Teodosičius 11, Nando De Colo 11, Sonny Weemsas 9.

bomzas
ziurejau rungtynes, cska sunkiai isivaziavo, o baskam tritaskiai pakrito, bet gala Kirilenkos gynyba istrauke, jis nezaides senai, bet formoj, cska atsigaus po duobikes, nes naujos shemos su Kirilenko ir jau chryapa