E'Twaunas Moore'as pergalingu metimu nustelbė 43 taškus pelniusį Russellą Westbrooką
Nuotr. AP – Scanpix
Russellas Westbrookas individualiai sužaidė dar vienas geras rungtynes, tačiau jo atstovaujama Oklahomos „Thunder“ (34-28) patyrė nesėkmę. Scotto Brookso auklėtiniai išvykoje paskutinėmis sekundėmis 105:108 (30:18, 20:30, 29:24, 26:36) turėjo pripažinti Čikagos „Bulls“ (39-23) pranašumą.

Westbrookas per 38 minutes į varžovų krepšį įmetė 43 taškus, tačiau atakų organizatoriui nepavyko pratęsti įspūdingos trigubų dublių serijos. Keturis pastaruosius mačus iš eilės trigubus dublius atlikinėjęs atletas šįkart atkovojo 8 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Bulls“ gretose malonia staigmena tapo E‘Twaunas Moore‘as. Vos po 2,4 taško šį sezoną vidutiniškai per rungtynes pelnantis gynėjas į „Thunder“ krepšį per 22 minutes įmetė 19 taškų. Negana to, amerikietis pataikė ir pergalę Čikagos klubui atnešusį metimą.

Iki susitikimo pabaigos likus 29 sekundėms Oklahomos ekipa dar pirmavo 105:102, tačiau tuomet Nikola Mirotičius realizavo du baudų metimus, sumažinusius skirtumą iki minimumo (104:105). Westbrookas į tai atsakė itin netaikliu metimu, o likus žaisti 2 sekundes Moore‘as tritaškiu persvėrė rezultatą.

Svečiai iš Oklahomos dar turėjo laiko atsakymui, tačiau Wesbrookas suklydo, o Mirotičiaus baudos metimas įtvirtino šeimininkų pergalę.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 43 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Serge‘as Ibaka 25 (9 atk. kam.), D.J. Augustinas 10.

„Bulls“: Nikola Mirotičius 26 (8 atk. kam.), Pau Gasolis (12 atk. kam.) ir Mike‘as Dunleavy po 21, E‘Twaunas Moore‘as 19.

E'Twauno Moore'o pergalingas metimas:

Rungtynių vaizdo reportažas:

1 2  »
2015-03-06 22:58
Kaip jums sis Derricko Rose mixas ? Bulls fanams tikrai patiks :)

2015-03-06 19:27
Neabejotinai, Russelo Westbrooko žaidimas neįtikėtinas, tačiau kai jo komanda per marytės plauką kabo ant Playoff'ų ribos, tai sorry chebra, bet MVP paišyt jam dar gerokai per anksti.
2015-03-06 18:16
TDaY
VISTIEK GERIAU NEI ZK PAVARE
2015-03-06 15:59
to klaidos
Tamstos klaidele paskutiniame zodyje permusa daug Bnews klaidu.

2015-03-06 12:58
gasolio tai tikrai aukštas IQ, o apiė westbrooka tai jaigu esi individualistas, tai turi būti labai geru, kad trauktum komanda į pergales
2015-03-06 11:58
Esp to Anonimas
OKC is now 2-7 when Westbrook scores more than 35

Papasakok daugiau. Jeigu įdomu, Curry yra 3-0 šitam sezone kai pelno daugiau, negu 35 taškus, Hardenas 11-1, LeBronas 6-2.
2015-03-06 10:57
AnonimasTai kad del tu pasirodymu Thunder daugiau laimi, nei pralaimi. Cia tik vienas pralaimejims.

koks dar vienas - gavo nuo Suns ir Blazers pries keleta dienu.
2015-03-06 10:17
pramest iš žaidimo 18 metimų - iš tiesų puikus pasirodymas...
2015-03-06 09:53
2015-03-06 09:45
kas is tu Westbrooko superpasirodymu, jei komanda pralaimi. plius ir vel viska, ka sukure, pats ir susika - paskutinem sekundem airball, step out of bounds ir pan. neturi biciukas clutch, kaip jankiai vadina.
2015-03-06 09:02
klaidos
Scotto Brookso auklėtiniai išvykoje paskutinėmis sekundėmis 105:108 (30:18, 20:30, 29:24, 26:36) turėjo pripažinti Čikagos „Bulls“ (39-23) pranašumą.

Westbrookas per 38 minutes į varžovų krepšį įmetė 43 taškus, tačiau atakų organizatoriui nepavyko pratęsti įspūdingos trigubų dublių serijos. Keturis pastaruosius mačus iš eilės trigubus dublius atlikinėjęs atletas šįkart prie pergalės pridėjo 8 atkovotus kamuolius ir 7 rezultatyvius perdavimus.

Tai RW prie pergalės 8 reb ir 7 ast pridėjo? ar pralaimėjo? Apsispreskit Bnews, nes klaidas darot vos ne kiekvienam straipsnį.
2015-03-06 08:59
Expert
RW nėra to kalibro žaidėjas, kad vienas galėtų komandą atvest į daugkartines pergales, kaip kad vienas KD vesdavo (kol RW nežaisdavo), arba kaip senais laikais LBJ vienas net iki superfinalo komandą nuvesdavo...
2015-03-06 08:39
Puikiai suzaista :) Miroticius zaidimas labai prie to prisideda, kas galejo pagalvot, kad pirma sezona taip puikiai zais :)
2015-03-06 08:26
Tu Bulls tai nesuprantu. Pilnos sudeties lyg zaidzia ne pagal savo galimybes, bet jei tenka zaist be lyderiu tai gali visus nugalet.