Iš nesėkmių serijos NCAA pirmenybėse brenda „Duke Blue Devils“ ekipa. Mike‘o Krzyzewskio auklėtiniai 71:62 įveikė „Georgia Tech Yellow Jackets“ ir iškovojo antrą pergalę iš eilės. Prieš tai „velniai“ buvo pralaimėję 4 dvikovas paeiliui ir pirmąkart per universiteto istoriją iškritę iš 25 stipriausių šalies universitetų sąrašo.

Ši pergalė buvo neeilinė ir treneriui Krzyzewski. Dvidešimt septintą sezoną su Duke‘u dirbantis treneris iškovojo 700-ąją pergalę prie šio universiteto vairo. Jis yra patyręs vos 198 pralaimėjimus.

„Net neturėjau minties, kad tai 700 pergalė. Gal jūs juokaujate? – po mačo teigė Krzyzewski. – Šiemet konferencijoje mes buvome iškovoję vos 6 pergales iš 12, todėl buvau šokiruotas rungtynių pabaigoje“.

Duke‘o komandos gynėjas Martynas Pocius šioje dvikovoje rungtyniavo 8 minutes ir pelnė 3 taškus (1/1 tritaškio), atkovojo 1 kamuolį, po 1 kartą suklydo ir prasižengė.

•

Kitose „lietuviškose“ rungtynėse Valdo Siručio „Boston University Terriers“ 63:67 nusileido „MD-Baltimore City Retrievers“. Sirutis per 9 minutes surinko 2 taškus (1/3 dvitaškių), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, 2 kartus suklydo ir 1 kartą pažeidė taisykles.

pamenu sia vasara pocius kazkuriam interviu sake kad duke'o univere pas Krzyzewski daugiau ismoksta nei bet kur kitur, bet vistik tokio amziaus bunant jam reikia kuo daugiau minuciu aiksteje but o ne vien patarimus gaut....