Karolis Brusokas – rezultatyviausias „Trakų“ krepšininkas
Nuotr. NKL/S.Čirba
Dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) įsirašė Karolio Brusoko vedama „Trakų“ (23-14) komanda, kuri penktadienį išvykoje 84:83 (18:22, 25:13, 14:16, 18:24, 9:8) tik per pratęsimą parklupdė pirmenybių lyderius – Vilniaus „Perlo-MRU“ (27-10) ekipos žaidėjus.

Likus žaisti pustrečios minutės po Igno Ramašausko taiklaus dvitaškio svečiai turėjo penkių taškų pranašumą (72:67), tačiau tada vilniečiai atsakė keturiais taškais paeiliui ir sumažino atsilikimą iki minimalaus (71:72).

Vieną baudos metimą iš dviejų pataikęs Dovis Bičkauskis padidino trakiečiai persvarą iki dviejų taškų, bet greitai ją panaikino kitoje aikštės pusėje taikliu dvitaškiu atsakęs Rytis Pipiras (75:75).

Po minutės pertraukėlės svečiais suklydo, Arno Kazlausko metimas tikslo nepasiekė ir nugalėtojui išaiškinti prireikė pratęsimo.

Jame kur kas sėkmingiau startavo „Trakų“ krepšininkai, kurie su Brusoku priešakyje pelnė šešis taškus be atsako ir atitrūko (81:77). Iki pratęsimo pabaigos likus žaisti 45 sekundes, Brusokas pataikė vieną baudą, Edvinas Šeškus atsakė taikliu tritaškiu ir sugrąžino intrigą į rungtynes (84:83).

Bet tuomet paskutinis Dominyko Domarko tolimas metimas skriejo pro šalį ir finalinė rungtynių sirena skelbė svečių pergalę.

„Perlas-MRU“: Arnas Kazlauskas 19, Edvinas Šeškus 17, Dominykas Domarkas 11, Remigijus Suginas 10, Rytis Pipiras 7.

„Trakai“: Karolis Brusokas 23, Simonas Lekys 14, Tautvydas Paliukėnas 9, Ignas Ramašauskas 9, Domantas Pipiras 8, Dovis Bičkauskis 8.

2015-03-06 22:54