Per dvidešimtąjį Turkijos čempionato turą įvyko vienų iš pagrindinių pirmenybių favoritų dvikova. Stambulo „Efes Pilsen“ namie 79:72 (20:22, 24:13, 17:19, 18:18) palaužė iki šiol beveik visą laiką lygos lyderiais buvusius Ankaros „Turk Telekom“ krepšininkus.

Nors po pirmojo kėlinio pranašumą turėjo „Turk Telekom“ ekipa, antrajame „Efes Pilsen“ pradėjo kurkas aktyviau gintis bei perėmė iniciatyvą. Ankaros klubas per 5 minutes pelnė vos 2 taškus, o „Efes Pilsen“, daugiausia Marcuso Haislipo bei Drew Nicholaso pastangomis nuo varžovų atitolo. Po didžiosios pertraukos žaidimas vėl išsilygino, tačiau Stambulo krepšininkams persvaros, įgytos per antrąjį ketvirtį, pakako tam, kad švestų pergalę.

Po šios pergalės „Efes Pilsen“ pakilo į pirmąją Turkijos pirmenybių lentelės vietą. Tuo tarpu „Turk Telekom“ atsidūrė antrojoje pozicijoje.

Pirmąsias tarpusavio rungtynes Ankaroje minimaliu skirtumu (70:69) pergalę buvo iškovoję „Turk Telekom“ krepšininkai, tad jei šios ekipos susitiks per atkrintamąsias varžybas, jos tarpusavio seriją pradės rezulato 1:0 „Efes Pilsen“ naudai. Mat Turkijos pirmenybėse per atkrintamąsias varžybas atsižvelgiama į tarpusavio mačus per reguliarųjį čempionatą. Komanda, kuri po 2 tarpusavio rungtynių buvo pranašesnė, atkrentamųjų varžybų serijoje automatiškai įgija vienos pergalės pranašumą.

„Efes Pilsen“: Marcusas Haislipas 29, Drew Nicholasas 19, Cuneytas Erdenas 8.

„Turk Telekom“: Erwinas Dudley 22, Tutku Acikas 14, Derrickas Alstonas 12.