Ryanas Toolsonas lėmė „Unicaja“ pergalę
Nuotr. AFP – Scanpix
Paskutinės Malagos komandos atakos smaigalyje atsidūręs Ryanas Toolsonas pataikė tritaškį aidint finalinei rungtynių sirenai, o jo vedama „Unicaja“ (2-7) savo aikštėje 93:90 (22:15, 30:25, 11:20, 30:30) parklupdė Stambulo „Anadolu Efes“ (4-5) krepšininkus.

Likus žaisti 10 sekundžių, Thomasas Heurtelis išprovokavo Jono Stefanssono pražangą bei pavertęs ją dviem taškais sumažino svečių deficitą iki minimalaus (87:88).

Tada kitoje aikštės pusėje prie baudų metimų stojęs Toolsonas atsakė tuo pačiu ir padidino „Unicaja“ pranašumą iki trijų taškų (90:87).

Po minutės pertraukėlės Heurtelis tris sekundes trukusią Stambulo komandos ataką užbaigė taikliu metimu iš toli bei išlyginęs rezultatą sugrąžino intrigą į mačą (90:90).

Visgi ją pražudė tritaškį pataikęs Toolsonas, kuris „Unicaja“ ekipai atnešė antrąją pergalę „Top 16“ etape (93:90).

Rungtynes starto penkete pradėjęs Mindaugas Kuzminskas nugalėtojams per 22 minutes pelnė 13 taškų (4/5 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo ir 1 kartą prasižengė.

22 naudingumo balų surinkęs lietuvis sužaidė naudingiausią karjeros mačą Eurolygoje. Anksčiau geriausias puolėjo rezultatas buvo 21 naudingumo balas.

„Unicaja“: Ryanas Toolsonas 25, Jonas Stefanssonas 15, Mindaugas Kuzminskas 13 (8 atk. kam.), Jaysonas Grangeris 10, Germanas Gabrielas 8 (9 atk. kam.).

„Anadolu Efes“: Thomasas Heurtelis 23, Nenadas Krstičius 14 (9 atk. kam.), Dario Šaričius 10, Furkanas Korkmazas 10, Dontaye Draperis 9.

Toolsono metimas:

2015-03-07 19:02
JA
kaip bebutu keista , atrodo kad visos 3 sios grupes gale esancios komandos turi šansu, pretenduoti į ketvirta grupes vietą

--
2015-03-07 09:16
Plaza nori išlaikyti Kuzminską Unicaja gretose, nors net Mindaugo karjeros rungtynėse jo neišleido 4 kėlinyje...
2015-03-07 09:14
kuzminsko gaila neleido ketvirtam kelini...vis del to gerai jam ejosi...
2015-03-07 00:18
Dešrimantas
Geros rungtynės. Heurtelis savo taiklių metimų serija prikėlė „Efes“ į kova, po to virė įtempta kova su daug rezultatyvių atakų.

Kuzminskas visą galą sėdėjo ant suolo. Spėju, Plazai netiko dėl gynybos ar dar kažko. Bet iki pasodinimo spėjo daug naudingo darbo nudirbti.
Sveikinimai Plazai. Paskutine vinis i turku karsta buvo nuostabi.