Giedrius Kurtinaitis vedė savo komandą į pergalę
Nuotr. Vytalius Judickas/Alio, Raseiniai
„Rasai“ (18-20) reguliarųjį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezoną baigė užtikrinta pergale. Alberto Vilimo auklėtiniai namuose 105:89 (22:21, 33:26, 28:20, 22:22) sutriuškino Kauno „Žalgirio“ (18-20) dublerius.

Ši pergalė raseiniškiams padėjo pasivyti kauniečius pagal pergalių ir pralaimėjimų santykį, tačiau dešimtą poziciją turnyrinėje lentelėje išsaugojo tris ankstesnes tarpusavio dvikovas laimėję žalgiriečiai.

Susitikimo pradžioje komandos žaidė taškas į tašką, tačiau po didžiosios pertraukos šeimininkai ėmė tolti nuo varžovų ir trečiojo kėlinio pabaigoje jau pirmavo 83:67.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, o vadelių neatleidę ir galingai puolime toliau rungtyniavę raseiniškiai iškovojo nesunkią pergalę.

„Rasai“: Giedrius Kurtinaitis 27, Valdemaras Savostjanovas 23, Darius Marcinkevičius ir Karolis Guščikas (11 atk. kam., 8 rez. perd.) po 16.

„Žalgiris-2“: Laurynas Beliauskas 26, Paulius Valinskas 14, Regimantas Miniotas 10.

2015-03-08 19:31