LeBronas Jamesas pelnė 17 taškų ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
Aštuonis rezultatyvius perdavimus rungtynėse su Fynikso „Suns“ (33-31) atlikęs Klivlando „Cavaliers“ (40-25) lyderis LeBronas Jamesas susilygino su klubo istorijoje daugiausiai kartų komandos draugams asistavusiu Marku Price‘u. Jameso sąskaitoje – 4206 rezultatyvūs perdavimai vilkint „Cavaliers“ marškinėlius.

Ketvirtajame kėlinyje sustoję „Cavaliers“ krepšininkai namuose 89:79 (30:24, 23:13, 27:15, 9:27) nugalėjo svečius iš Fynikso.

Antrajame kėlinyje Jamesas neteko galvos raiščio ir „Cavaliers“ ėmė tolti nuo varžovų. Po dviejų ketvirčių komandas skyrė šešiolika taškų (53:37).

15:2 laimėję trečiojo kėlinio pradžią aikštės šeimininkai jau buvo priekyje 68:39. Po trijų kėlinių „Cavaliers“ pirmavo 80:52 ir nors paskutiniajame ketvirtyje Davido Blatto auklėtiniai sustojo ir per jį pelnė vos devynis taškus, „Suns“ šansų rungtynėse nebeturėjo.

„Malonu būti įtrauktam į istorijos metraščius. Atlieku rezultatyvius perdavimus, o tai reiškia, kad komandos draugai pataiko metimus. Tad esu dėkingas būtent jiems“, – po mačo sakė Jamesas.

„Cavaliers“: Timofejus Mozgovas 19, LeBronas Jamesas 17 (8 rez. perd.), Tristanas Thompsonas 15 (12 atk. kam.), Kevinas Love‘as 13 (10 atk. kam.).

„Suns“: Markieffas Morrisas 16, Geraldas Greenas ir P.J. Tuckeris po 11, Brandonas Knightas 10.

Rungtynių epizodai:

2015-03-08 19:19
"Bronius pametė raištį ir komanda pradėjo geriau žaist."WTF?:-)Tai jai tas raištis toks stebuklingas,tegul jo nenešioja.Komanda tada laimės viską.:-D

--
2015-03-08 18:56
*paklausk
2015-03-08 18:54
Steroidas tai kaip koks pluduriuojantis kamstis vandenyje :D

Aisku vaikams/JAV medijai/butaforiniams ESPN ekspertukams tai vienas rungtynes sulosia verksnio gabalas ir iskart pagrindinis pretendentas i MVP, nors pagal teisybe net i TOP5 nepakliuna, nu bet ypac BN'e daug ekspertu, kurie puikiai viska zino :D Islyskit vaikai, padiskutuosim.

Va dabar Kasioguru leidziu mane cituoti ;)

P.S. kaip zmona gyvena? Noreciau ja pasveikinti Kovo 8-osios dienos proga, kiek alaus atsivezt paklaust ;)
2015-03-08 14:37
Mozgovas kaip gražiai įsipaišė į Cavs. Žinoma didžiąja dalimi dėka Blato.
2015-03-08 12:40
karka
Aš irgi prisidedu prie sveikinimų LeQueen su moterų diena. Ir su bobišku pasirodymu antras rungtynes iš eilės.
2015-03-08 11:36
Donce_3000_Gryzo
Gerai LeBroniukas ir Co pavare per trys kelinius , tik atsarginiai prigrybavo 4 keliny , nu bet svarbiausia pergale , Uz LeBrona , Uz Cavaliers vyrai !!! Ir moterys !!! , p.s Su Kovo 8d
2015-03-08 11:30
Derrick Rose - MVP !!! Kaip jums sis video ? :)

2015-03-08 11:27
tomasI playoffs patenka 7 komandos? Nes kaip ziuriu miami jau uz bortu, nes hornets aplenke.