Monta Ellisas surinko 31 tašką
Nuotr. AP – Scanpix

Puikiai trečiajame ketvirtyje rungtyniavęs Monta Ellisas atvedė Dalaso „Mavericks“ (41-24) komandą į pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) po dviejų nesėkmių paeiliui.

Monta  Ellis
PTS 31 | REB 3 | AS 3 | ST 1 | BS 1
Ricko Carlisle'o auklėtiniai svečiuose 100:93 (25:24, 19:20, 31:33, 25:16) įveikė Los Andželo „Lakers“ (16-46) klubo krepšininkų pasipriešinimą, kuriems tai buvo penktasis pralaimėjimas iš eilės.

Trečiojo kėlinio pabaigoje po Jeremy Lino taiklios baudos „Lakers“ buvo įgijusi saugų – devynių taškų pranašumą, bet tuomet Ellisas, kuris per ketvirtį pelnė 18 taškų, smeigė tris tritaškius paeiliui bei „Mavericks“ deficitas tapo minimalus (75:77).

Rezultatą savo naudai svečiai persvėrė antroje ketvirtojo kėlinio pusėje, kada surengė galingą spurtą 16:1 ir prieš prasidedant paskutinei minutei pirmavo devyniais taškais (100:91).

Po minutės pertraukėlės Wayne'as Ellingtonas ir Al-Farouqas Aminu apsikeitė netaikliais metimas, o Jordano Klarksono klaida kitoje atakoje palaidojo „Lakers“ šansus iškovoti pergalę (100:93).

„Lakers“: Carlosas Boozeris 17 (8 atk. kam.), Jordanas Klarksonas 15, Wesley Johnsonas 15, Wayne'as Ellingtonas 13, Edas Davisas 10 (8 atk. kam.).

„Mavericks“: Monta Ellisas 31, Al-Farouqas Aminu 13, Dirkas Nowitzki 12, Chandleris Parsonsas 11.

2015-03-09 21:43
.
Iš kur tokių kaip donce atsiranda
+1
2015-03-09 19:22
Donce3000LMbackNusisneki. Blazerius gal nuneštu po Matthews traumos, bet kalbėti apie Grizzlius, Rockets ir Warriors yra labai naivu. Mavs'ai turi rimtų problemu, kurie per po dar labiau turėtu išaiškaitė. Tai yra labai prasta gynyba, Ellis, Parson, Amare, Nowitzki yra tragiški gynyboje ir jų niekas neišmokys būti kitokiais.Kita problema - Rondo, jam nėra vietos puolime, o gynyboje jis senai jau nebeblizga. Tiesiog nereikalingas žaidėjas jis patapo, net statistiškai Mavs'ai susilpnėjo beveik visomis prasmėmis po jo atėjimo. O rūbinėje jo charakteris yra tiesiog siaubingas. Vakarų konferencijoje yra krūva komandų kurios gali išauti, bet Mavs'ai nėra viena iš jų.

Tu man nepisk proto gerai? :) Turetum toki ilga domejimosi krepsiniu bagaza kaip as, suprastum minti, tingiu aiskint burlokams kazka...

Vapsie kada mane BN'as padarys korespondentu, kad galeciau parodyti tikraja klase kas yra kas, o tai pasiskaitai kai kuriu "zurnalistu" straipsniukus, tai taip noris koki Kasioguru iskoneveikti :/
2015-03-09 18:55
Donce3000LMback
Nusisneki. Blazerius gal nuneštu po Matthews traumos, bet kalbėti apie Grizzlius, Rockets ir Warriors yra labai naivu. Mavs'ai turi rimtų problemu, kurie per po dar labiau turėtu išaiškaitė. Tai yra labai prasta gynyba, Ellis, Parson, Amare, Nowitzki yra tragiški gynyboje ir jų niekas neišmokys būti kitokiais.

Kita problema - Rondo, jam nėra vietos puolime, o gynyboje jis senai jau nebeblizga. Tiesiog nereikalingas žaidėjas jis patapo, net statistiškai Mavs'ai susilpnėjo beveik visomis prasmėmis po jo atėjimo. O rūbinėje jo charakteris yra tiesiog siaubingas. Vakarų konferencijoje yra krūva komandų kurios gali išauti, bet Mavs'ai nėra viena iš jų.
2015-03-09 13:56
Pagave banga per PO Mavs spardys visokius GSW, Rockets, PTB ar Clipperius, manau ir Grizzlius sugebetu nuimti nuo vaizdo. Rimciausi varzovai Spursai ir pilnai sveiki OKC