Majamio „Heat“ vidurio puolėjas Hassanas Whiteside'as buvo išvytas iš aikštės per rungtynes su Bostono „Celtics“.

Aukštaūgio nervai neatlaikė trečiajame kėlinyje, kuomet jis itin šiurkščiai į nugarą pastūmė varžovų vidurio puolėją Kelly Olynyką.

Arbitrai nedvejodami Whiteside'ui skyrė diskvalifikacinę pražangą (flagrant foul 2), o pats žaidėjas, suprasdamas savo poelgį, iš karto paliko aikštelę.

„Heat“ rungtynes pralaimėjo 90:100. Whiteside'as per 22 min. spėjo pelnyti 6 taškus ir atkovoti 9 kamuolius, o Olynykas per 21 min. surinko 10 taškų.

Epizodo video:

Atrinkti (0) Visi (3)
Labai jau mandras tas Whitside, zviozdas ale iškilo, išpradžių ant Len raunasi, po to ant Olynyk, laukiu kol užsiraus ant tokio kuris nupus ir nusodins pati ereli.
2015-03-10
Atom
Na kelias rungtynes praleis tikrai ir $$$ baudos gaus. Uz tai ka nezais rungtynes negaus algos. Ne i nauda zaidejui tokie nesusilaikymai :)

Patiko Eric reakcija: - Ai, nieko cia nebuvo.

:DDD

--
2015-03-10
dc
Aukštaūgio nervai neatlaikė ketvirtajame kėlinyje. /// bet jis 3iam prasizenge. nu paskaitykit straipsni kai keliat, nes visad klaidų pridarot