Majamio „Heat“ vidurio puolėjas Hassanas Whiteside'as buvo išvytas iš aikštės per rungtynes su Bostono „Celtics“.

Aukštaūgio nervai neatlaikė trečiajame kėlinyje, kuomet jis itin šiurkščiai į nugarą pastūmė varžovų vidurio puolėją Kelly Olynyką.

Arbitrai nedvejodami Whiteside'ui skyrė diskvalifikacinę pražangą (flagrant foul 2), o pats žaidėjas, suprasdamas savo poelgį, iš karto paliko aikštelę.

„Heat“ rungtynes pralaimėjo 90:100. Whiteside'as per 22 min. spėjo pelnyti 6 taškus ir atkovoti 9 kamuolius, o Olynykas per 21 min. surinko 10 taškų.

Epizodo video:

2015-03-10 15:59
Labai jau mandras tas Whitside, zviozdas ale iškilo, išpradžių ant Len raunasi, po to ant Olynyk, laukiu kol užsiraus ant tokio kuris nupus ir nusodins pati ereli.
2015-03-10 10:31
Atom
Na kelias rungtynes praleis tikrai ir $$$ baudos gaus. Uz tai ka nezais rungtynes negaus algos. Ne i nauda zaidejui tokie nesusilaikymai :)

Patiko Eric reakcija: - Ai, nieko cia nebuvo.

:DDD

--
2015-03-10 10:22
dc
Aukštaūgio nervai neatlaikė ketvirtajame kėlinyje. /// bet jis 3iam prasizenge. nu paskaitykit straipsni kai keliat, nes visad klaidų pridarot