Adrijos lygoje džiaugsmas atėjo į Sofijos „Levski“ komandos kiemą. Bulgarijos atstovai nutraukė 21 pralaimėjimo iš eilės seriją, namuose 91:90 (20:10, 23:22, 21:19, 16:29, 11:10) per pratęsimą įveikdami Skopjės MZT krepšininkus.

Penkis mėnesius komandos pergalės laukę „Levski“ sirgaliai išvydo efektingą mačo atomazgą. Iki pratęsimo pabaigos likus žaisti 9 sek. šeimininkai atsiliko 89:90, o baudų mesti stojo 17-metis Nikolovas Spasas.

Jaunojo krepšininko ranka sudrebėjo abu kartus, tačiau bulgarus išgelbėjo amerikietis Jimmie Huntas. Puolime atkovojęs kamuolį legionierius persvėrė rezultatą, o paskutinė MZT ataka baigėsi netaikliu tritaškiu metimu.

Adrijos lygoje tarp 14 komandų „Levski“ (2-22) užima paskutinę, 14-ąją vietą, o MZT (6-18) yra priešpaskutinėje, 13-oje pozicijoje. Pirmauja Belgrado „Crvena Zvezda“ (22-2).

Mačo atomazgos vaizdo įrašas:

2015-03-11 18:18
Nereikia taip toli ieškoti tokių faktų.."Mažeikiai" dar po prastesnės pertraukos laimėjo. Be to, taip pat vienu tašku :)
2015-03-10 19:33
Arena tai kaip koks kulturnamis ar koncertu sale :)