Pirmąją pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos pusfinalyje iškovojo Sietlo "SuperSonics" ekipa, namuose 92:91 (21:29, 28:22, 26:24, 17:16) įveikusi San Antonijo "Spurs". Po šios pergalės "Sonics" sušvelnino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1-2.

Svečiams pergalę galėjo atnešti Timo Duncano metimas paskutinę ketvirtojo kėlinio sekundę, tačiau iš po krepšio jis atakavo netaikliai. "Spurs" per paskutines puspenktos minutės "iš žaidimo" nepataikė nė vieno metimo. Visus taškus svečiai surinko baudos metimais, pataikydami 4 iš 10.

Rezultatyviausiai "Sonics" žaidė: Ray Allenas 20 taškų (7 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai), Antonio Danielsas 18, Jerome'as Jamesas 15, Rashardas Lewisas 12 (10 atk. kam.), Nickas Colisonas 10.

"Spurs": Timas Duncanas 23 (11 atk. kam., 4 blokai), Tony Parkeris (8 rez. perd.) ir Emanuelis Ginobili po 18, Robertas Horry 11.

Ketvirtosios šios poros rungtynės sekmadienį taip pat bus žaidžiamos Sietle.

"Heat" atkrintamosiose varžybose toliau nepralaimi

Shaquille'o O'Nealo trauma nesustabdė Majamio "Heat". Šiąnakt Vašingtone jie 102:95 (21:24, 28:27, 30:19, 23:25) įveikė vietos "Wizards" ir Rytų konferencijos pusfinalyje pirmauja 3-0.

Tai buvo jau septintoji iš eilės "Heat" pergalė atkrintamosiose varžybose – ketvirtfinalyje "sausai" nušluotas Niu Džersio "Nets" klubas.

"Įrodinėjame žmonėms, kad jie klysta. Tai nėra vieno ar dviejų žmonių komanda, – po dvikovos teigė Alonzo Morningas, pakeitęs Sh.O'Nealą, kuris nerungtyniavo dėl šlaunies skausmų. – Turime daugybę krepšininkų, kurie supranta pačių nusistatytą tikslą. Ši komanda buvo suburta laimėti čempionatą".

Ketvirtojo kėlinio antroje pusėje Majamio komanda turėjo 13 taškų persvarą, tačiau "Wizards" sugebėjo sumažinti deficitą iki trijų – 95:98. Visgi netrukus Udonis Haslemas ir Dwyane'as Wade'as pataikė po dvitaškį ir užtvirtino pergalę.

"Heat": Dwyane'as Wade'as 31 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Eddie Jonesas ir Damonas Jonesas po 16, Alonzo Morinigas 14 (13 atk. kam.), Udonis Haslemas 12 (12 atk. kam.).

"Wizards": Antawnas Jamisonas 21, Gilbertas Arenasas 20 (14 rez. perd.), Larry Hughesas 19, Juanas Dixonas 16, Brendanas Haywoodas 15.

2005-05-13 22:00
kas pateks y finala, paaiskes kas nugales rytu konferencijoje. o rytu pusfinalyje manau susitiks pistons-heat. pistons turetu pakraut majamiui. :P
2005-05-13 15:52
finale bus pheonixas ir miamis. auksciausio lygio kasis! kas laimes nzn. bet sie teamai tikraj bus finale!
2005-05-13 12:35
Finale susikaus majamis su san antonijum. Nugales san antonijus, duncanas bus MVP.
2005-05-13 10:14
Tikriausiai tokio pajegaus maiamio kluba dar gyvenime nebuwo kaip siemet !