Los Andželo klubas išlipo iš pralaimėjimų liūno
Nuotr. AFP – Scanpix
Los Andželo „Lakers“ (17-46) ekipa savo žiūrovų akivaizdoje 93:85 (25:20, 24:30, 18:11, 26:24) pranoko Detroito „Pistons“ (23-40) bei nutraukė penkerių iš eilės pralaimėtų rungtynių seriją.

Los Andželo klubas „Pistons“ įveikė vienuoliktą kartą per pastaruosius dvylika susitikimų. Nepaisant šios pergalės, priešpaskutinę vietą Vakarų konferencijoje užimantys „Lakers“ krepšininkai oficialiai prarado galimybes patekti į atkrintamąsias varžybas.

Didžiąją mačo dalį komandos žaidė taškas į tašką, o iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei minutei „Pistons“ atsilikinėjo tik 3 taškais (82:85). Skirtumą dar labiau sumažinti galėjo Gregas Monroe, tačiau abu jo baudų metimai nesiekė tikslo.

Paskutinės susitikimo minutės metu Detroito ekipos žaidėjų metimai ir toliau skriejo pro šalį, o šeimininkai pergalę užsitikrino taikliai atakuodami nuo baudų metimo linijos.

„Lakers“: Jordanas Hillas 16, Edas Davisas ir Wesley Johnsonas po 13, Jeremy Linas 12, Wayne‘as Ellingtonas 11, Tarikas Blackas ir Jordanas Clarksonas po 10.

„Pistons“: Gregas Monroe 24 (9 atk. kam.), Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as 15, Andre Drummondas 14 (21 atk. kam.), Jody Meeksas 12.

2015-03-11 09:00
Pistons pradeda grybaut kai to mažiausiai reikia, kai reikia kovot dėl 7-8 vietos Rytuose, bet nepanašu kad jie pajėgūs tai daryt.