Naujojo Orleano klubas turi gerus šansus patekti į atkrintamąsias varžybas
Nuotr. AP – Scanpix
Naujojo Orleano „Pelicans“ (36-29) komanda nepaleidžia atkrintamųjų varžybų traukinio. Ji išvykoje 111:91 (23:27, 32:19, 23:15, 33:30) sutriuškino Bruklino „Nets“ (25-37) ir pasiekė trečiąją pergalę iš eilės.

Naujojo Orleano ekipa pagal laimėtų mačų skaičių aplenkė aštuntąją vietą Vakarų konferencijoje šiuo metu užimantį Oklahomos „Thunder“ klubą. Tiesa, „Thunder“ yra sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau.

Tuo tarpu ketvirtąją nesėkmę paeiliui patyrę „Nets“ krepšininkai Rytų konferencijoje nusirito į vienuoliktąją vietą – nuo aštuntojoje žengiančios Šarlotės „Hornets“ jie jau atsilieka trimis pergalėmis.

Bruklino klubas sėkmingai pradėjo rungtynes ir turėjo dviženklį pranašumą (17:4), tačiau antrajame kėlinyje „Pelicans“ perėmė iniciatyvą ir persvėrė rezultatą savo naudai – 55:46.

Po didžiosios pertraukos Monty Williamso auklėtiniai įjungė dar aukštesnę pavarą bei pratęsė dar antrojo ketvirčio pabaigoje pradėtą spurtą iki 14:0 ir pabėgo į priekį – 63:46.

Aukštaūgių vedama Naujojo Orleano ekipa neleido varžovams atsitiesti bei iki susitikimo pabaigos išlaikė persvarą, neleidusią suabejoti jos pranašumu.

„Pelicans“: Alexis Ajinca ir Quincy Pondexteris po 17, Norrisas Cole‘as ir Ericas Gordonas po 16, Anthony Davisas 15, Omeras Ašikas 12 (15 atk. kam.).

„Nets“: Brookas Lopezas ir Jarretas Jackas po 15, Bojanas Bogdanovičius 12, Deronas Williamsas, Joe Johnsonas ir Thaddeusas Youngas po 10.

2015-03-11 16:35
Su gimtadieniu Anthony Davis'ai !!! :)

2015-03-11 11:59
Na Thunder nemanau, kad aplenks, bet jei Dallas ir toliau risis tai Pelekai gali tikrai ysokt y astuntuka.
2015-03-11 11:28
Tai viskas gerai, čia ir sako kad aplenkė tik pagal pergalių skaičių, o ne pagal pergalių ir pralaimėjimų santykį procentais.