Triuškinančią nesėkmę SEB Baltijos krepšinio lygoje patyrė Kauno „Atletas“. Antradienį Estijoje kauniečiai 60:98 (9:27, 21:25, 17:28, 13:18) nusileido Tartu „Rock“ ekipai. Algirdo Brazio treniruojami Estijos krepšininkai laimėjo visas 9 antrojo etapo SEB BBL dvikovas.

„Rock“ pirmavo nuo pirmosios iki paskutinės dvikovos minutės. Rungtynes Tartu ekipa pradėjo 7 taškais be atsako, o po 4 iš eilės „Rock“ lietuvio Povilo Butkevičiaus taškų šeimininkai įgijo dviženklę persvarą – 16:5.

Triuškinančią persvarą estai įgijo dar per pirmąjį kėlinį. Beveik 6 minutes nė taško į savo krepšį nepraleidę Brazio auklėtiniai laimėjo atkarpą 17:0 ir įgijo net 22 taškų pranašumą – 27:5 (8-ąją min.). Per likusį laiką skirtumas tik išaugo.

Aikštėje 11 minučių praleidęs Butkevičius į „Atleto“ krepšį suspėjo įmesti 10 taškų (5/7 dvitaškių, 0/1 tritaškio). Puolėjas taip pat atkovojo 5 atšokusius kamuolius.

„Rock“: Gertas Kullamae 18 taškų (16 minučių, 5/6 tritaškių), Tarmo Kikerpillas 15,Martinas Viiaskas ir Martinas Muurseppas po 12, Silveris Leppikas 11, Povilas Butkevičius 10.

„Atletas“: Valdas Dabkus 22 (9 atk. kam.), Danielius Soldatovas 11 (10 atk. kam.), Nerijus Lisauskas 8, Remigijus Trakimas 7.

„Rock“ lieka vienintele komanda antrajame SEB BBL divizione, žengiančia be pralaimėjimų. Brazio auklėtiniai laimėjo visas 9 dvikovas ir net keturiomis pergalėmis lenkia artimiausius oponentus. „Atletas“ per 10 dvikovų laimėjo 2 kartus ir užima 6 vietą tarp 8 klubų.