Viena koja Moterų Eurolygos finalo ketverte – Vilniaus TEO varžovės. Antradienį Prancūzijoje vilnietės 60:66 (15:16, 18:13, 16:13, 11:24) nusileido Buržo „Basket“ komandai ir ketvirtfinalio serijoje iki dviejų pergalių atsilieka 0-1.

Itin nesėkmingai TEO ekipai susiklostė lemiamas kėlinys. Po trijų ketvirčių vilnietės buvo priekyje 49:42, tačiau ketvirtojo kėlinio pradžią TEO krepšininkės pralaimėjo net 1:15. Po itin nesėkmingos atkarpos Lietuvos čempionių deficitas likus žaisti kiek mažiau nei 4 minutes siekė 7 taškus – 50:57.

Sandra Valužytė suteikė viltį Lietuvos komandai, kai pataikė dvitaškį su pražanga ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų – 55:57. Tačiau į tai Buržo krepšininkės atsakė 4 taškais, susigrąžino 6 taškų pranašumą ir išlaikė jį iki finalinės mačo sirenos.

Vilniaus krepšininkės per šias rungtynes nuo baudų metimo linijos realizavo mažiau nei pusę metimų. TEO ekipa pataikė 8 baudas iš 18 bandymų. Itin geru taiklumu nežibėjo ir Buržo ekipa – ji prametė visus 9 tritaškius, tačiau taikliau už lietuves metė dvitaškius ir baudas.

TEO: Katie Douglas 16 (3/11 dvitaškių), Milica Dabovič 15, Jurgita Štreimikytė-Virbickienė 10 (4/10 dvitaškių), Ebony Hoffman 8 (8 atk. kam.), Sandra Valužytė 5, Jelena Levčenka 3, Aušra Bimbaitė 3.

Antrasis šių ekipų susitikimas penktadienį (02.23) vyks Vilniuje. Jei pergalę iškovos TEO, lemiama dvikova kitą trečiadienį (02.28) vyks Burže. TEO nesėkmės atveju į finalo ketvertą iškops prancūzės.