Pau Gasolio sąskaitoje – 27 taškai ir 16 atkovotų kamuolių
Nuotr. AP – Scanpix
Čikagos „Bulls“ (40-26) turėjo nemažai vargo Filadelfijoje. Tomo Thibodeau auklėtiniai per pratęsimą 104:95 (22:22, 29:29, 21:12, 20:29, 12:3) palaužė vietos „76ers“ (14-50) krepšininkus.

„Bulls“ šiame mače vertėsi ne tik be Derricko Rose‘o, Jimmy Butlerio, Taj Gibsono, bet ir be kelio skausmus prieš pat susitikimą pajutusio Joakimo Noah.

Pirmojoje rungtynių dalyje komandos kovėsi taškas į tašką, o po didžiosios pertraukos „76ers“ pradėjo strigti varžovų gynyboje.

Šeimininkai beveik 8 minutes nesugebėjo pelnyti taškų, tiesa, „Bulls“ per šią atkarpą taip pat nebuvo rezultatyvūs – sumetę 8 taškus jie įsiveržė į priekį (60:51).

Ketvirtajame kėlinyje Čikagos klubo persvara pasiekė 14 taškų ribą – 79:65, tačiau karjeros rungtynes sužaidusio Isho Smitho vedamiems „76ers“ krepšininkams pavyko atsitiesti.

Trijų minučių atkarpą jie laimėjo 15:0 ir įsiveržė į priekį – 80:79. Likus žaisti 43 sekundes Jerami Granto baudų metimai leido „76ers“ pirmauti 92:89, tačiau netrukus tritaškiu rezultatą išlygino Isiah Canaanas.

Per likusias 30 sekundžių komandoms pasižymėti nepavyko, todėl jos žaidė pratęsimą, o jame svečių pranašumas jau nekėlė abejonių.

Pavargę Filadelfijos ekipos krepšininkai galutinai užstrigo varžovų gynyboje ir po atkaklios kovos turėjo susitaikyti su pralaimėjimu.

„Bulls“: Aaronas Brooksas 31, Pau Gasolis 27 (16 atk. kam.), Nikola Mirotičius 16 (12 atk. kam.).

„76ers“: Ishas Smithas 23, Isiah Canaanas 20, Robertas Covingtonas 12, Nerlensas Noelis 8 (15 atk. kam.)

2015-03-12 09:16
"Likus žaisti 43 sekundes Jerami Granto baudų metimai leido „76ers“ pirmauti 92:89, tačiau netrukus tritaškiu rezultatą išlygino Isiah Canaanas."