Rygos ASK pasirodymą FIBA Europos turnyre baigė. Ramūno Butauto auklėtiniai namie 57:79 (12:20, 10:19, 20:20, 15:20) nusileido Mariupolio „Azovmaš“ ekipai, kurioje vyriausiojo trenerio pareigas eina Rimantas Girskis.

Rungtynių pradžioje ASK turėjo nežymų pranašumą, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje „Azovmaš“ persvėrė rezultatą savo naudai, o vėliau Ukrainos čempionų pranašumas tik augo. Po didžiosios pertraukos žaidimas išsilygino, tačiau ASK per 2 kėlinius buvo surinkę vos 22 taškus, o Girskio auklėtiniai jau turėjo solidų 17 taškų pranašumą. Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas. Per jį „Azovmaš“ susikrovė dar didesnę persvarą ir šventė triuškinančią pergalę.

Latvijos ekipai tai buvo trečiasis pralaimėjimas, kuris užkirto kelią prasibrauti į kitą varžybų etapą. Butauto klubas, iškovojęs tris pergales per šešis susitikimus, grupėje užėmė trečiąją vietą bei į kitą etapą nepateko. Tuo tarpu „Azovmaš“, per šešis mačus patyrę vos vieną pralaimėjimą, finišavo pirmoje vietoje ir pateko į kitą varžybų etapą.

Steponas Babrauskas, rungtynes pradėjęs starto penkete, per 36 minutes pelnė 14 taškų (2/7 dvitaškių, 3/3 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, tačiau 4 kartus suklydo bei dukart prasižengė.

Kitas ASK lietuvis Martynas Andriukaitis, aikštėje praleidęs 11 minučių, surinko 8 taškus (3/7 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/3 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei 4 kartus prasižengė.

ASK: Steponas Babrauskas 14, Sandis Buškevics 12, Raitis Grafs 10.

„Azovmash“: Kenanas Bajramovičius 17, Robertas Gulyašas 13, Sergėjus Liščukas 11 (13 atk. kam.).