Jau anksčiau jokių vilčių į kitą varžybų etapą prasibrauti neturėję Atėnų „Maroussi“ krepšininkai FIBA Europos taurės turnyre patyrė dar vieną pralaimėjimą. Šįkart Renaldo Seibučio ekipa namie 73:76 (19:15, 26:20, 15:19, 13:22) nusileido Maskvos srities „Dinamo“ klubui, kuriame rungtyniauja Giedrius Gustas.

Pirmoje rungtynių pusėje iniciatyva priklausė „Maroussi“ ekipai. Graikai, įpusėjus antrajam kėliniui, įgijo dviženklį pranašumą ir ilsėtis ėjo turėdami 10 taškų persvarą. Po didžiosios pertraukos „Dinamo“ ėmė sparčiai vytis varžovus, tačiau „Maroussi“ trečiojo kėlinio pabaigoje vėl atititolo. Lemiamo paskutiniojo rungtynių ketvirčio pradžia sėkmingesnė buvo graikaims, kurie beveik atstatė pirmoje rungtynių pusėje susikrautą pranašumą. Tačiau iki rugntynių pabaigos likus žaisti 3 minutes, „Dinamo“ spurtavo net 13:0 ir šventė pergalę.

„Maroussi“ per šešerias varžybas nelaimėjo nė karto ir grupėje užėmė paskutiniąją ketvirtąją vietą. Rusijos ekipa, iškovojusi 4 pergales, pasirodymą grupėje baigė antrojoje pozicijoje ir kovą tęs ketvritfinalio varžybose.

Seibutis, rungtynes pradėjęs starto penkete, per 29 minutes surinko 12 taškų (2/10 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius bei po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

Gustas prie „Dinamo“ pergalės per 22 minutes prisidėjo 5 taškais (2/3 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/2 baudų), atkovojo kamuolį, kartą suklydo bei 3 kartus prasižengė.

„Maroussi“: Erminas Jazvinas 19, Konstantinos Charalampidis 17, Renaldas Seibutis 12.

„Dinamo“: Sergėjus Demėškinas 17, Nikolajus Padiusas 16, Roderickas Blackney 13.