Julius Kazakauskas rungtyniavo naudingai
Nuotr. S.Čirba
Mačo pradžioje savojo žaidimo neradę Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservio“ žaidėjai triuškinama pergale pradėjo kovas Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) aštuntfinalyje.

Ryčio Vaišvilos treniruojamas uostamiesčio klubas ketvirtadienį namie 80:53 (8:17, 24:8, 24:16, 24:12) sutriuškino „Vilnių“ bei serijoje iki trijų pergalių žengė pirmąjį žingsnį – 1-0.

Antrasis serijos susitikimas šeštadienį vyks Vilniuje.

Savo paties šešėlyje likę klaipėdiečiai po pirmojo kėlinio turėjo devynių taškų deficitą, bet svarstyklės į jų pusę pakrypo antrajame ketvirtyje, kuomet surinko net 19 taškų be atsako ir išsiveržė į priekį (29:22).

Rungtynių kontrolę į savo rankas aikštės šeimininkai paėmę po ilgosios pertraukos, kai trečiojo ketvirčio viduryje surengė spurtą 12:2 ir susikrovė triuškinamą persvarą (49:29).

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Ignas Vaitkus 11, Dainius Vaitelis 11, Mindaugas Stašys 11, Julius Kazakauskas 9, Tadas Maželis 8 (9 atk. kam.).

„Vilnius“: Saulius Dumbliauskas 16, Jermaine'as Love'as 14, Ignas Daukšys 12.