Trey Thompkinso sąskaitoje – dvigubas dublis
Nuotr. RIA Novosti – Scanpix
Trey Thompkinsas surinko dvigubą dublį, o jo vedama Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (3-7) komanda Eurolygos „Top 16“ etapo F grupės namų rungtynėse 89:85 (19:25, 22:18, 16:22, 32:20) parklupdė Vitorijos „Laboral Kutxa“ (4-6) bei nutraukė penkių pralaimėjimų seriją.

Taip pat rusai revanšavosi „Laboral Kutxa“ komandai už nesėkmę pirmajame „Top 16“ etapo rate rezultatu 74:81.

„Laboral Kutxa“ po dviejų Coltono Iversono dėjimų į aikštės šeimininkų krepšį paeiliui ketvirtojo kėlinio pradžioje turėjo saugų – aštuonių taškų pranašumą (71:63).

Po Ainaro Bagatskio paprašytos minutės pertraukėlės jo auklėtiniai įsišaudė iš tritaškio zonos bei po kelių taiklių metimų sumažino savo atsilikimą iki minimalaus (75:76).

„Nižnij Novgorod“ žaidėjai mačo iniciatyvą perėmė pradėjus tiksėti paskutinei rungtynių minutei, kada surengė spurtą 11:0 ir susikrovė šešių taškų persvarą (86:80).

Likus žaisti 10 sekundžių, Mike'as Jamesas išprovokavo varžovo pražangą, kurią pavertė dviem taškais ir perpus sumažino ispanų atsilikimą (85:87).

Kitoje aikštės pusėje neleistinai sustabdytas Thompkinsas stojo prie baudų metimų linijos ir pataikęs abu metimus įtvirtino trečiąją Žemutinio Naugardo komandos pergalę „Top 16“ etape (89:85).

„Nižnij Novgorod“: Trey Thompkinsas 22 (10 atk. kam.), Galas Mekelis 20, Tayloras Rochestie 14 (6/18 metimai, 9 rez. perd.), Artiomas Parachouskis 13 (9 atk. kam.), Jevgenijus Baburinas 12.

„Laboral Kutxa“: Davis Bertanis 21, Fabienas Causeuras 13, Mirza Begičius 11, Tornike Shengelia 11, Mike'as Jamesas 11, Darius Adamsas 10.

2015-03-12 22:37