Jonavos „Petrochema“ pasiekė pergalę savų žiūrovų akivaizdoje
Nuotr. Petrochema
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) atkrintamųjų varžybų starte – Jonavos „Petrochemos“ pergalė.

Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai namuose 68:57 (17:16, 9:8, 22:16, 20:17) įveikė Kauno „Žalgirio“ dublerius ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį – 1:0.

Kitas aštuntfinalio serijos mačas šeštadienį vyks Kaune.

Aikštės šeimininkai atitrūko trečiajame kėlinyje, kai surengė spurtą 12:2, susikrovė apčiuopiamą pranašumą ir jį išlaikė iki lemiamo kėlinio pradžios – 48:40.

Ketvirtajame kėlinyje po Evaldo Aniulio ir Ričardao Verbicko atakų serijos komandas jau skyrė 17 taškų skirtumas – 61:44.

Žalgiriečiams buvo pavykę nežymiai priartėti – 65:53, tačiau kieta „Petrochemos“ gynyba didesnės intrigos Kauno komanda sukurti neleido.

„Petrochema“: Ričardas Verbickas 16 taškų, Henrikas Vorotnikovas ir Evaldas Aniulis po 11, Vytautas Pikalavičius 9.

„Žalgiris-2“: Paulius Valinskas 12 taškų, Martynas Sajus ir Martynas Echodas po 10.