Gilbertas Arenasas pelnė 38 taškus ir jo vedama Vašingtono „Wizards“ iškovojo trisdešimtą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA), 112:100 (31:19, 26:25, 26:30, 29:26) įveikdama Minesotos „Timberwolves“.

Žaisdami pirmąsias rungtynes po Visų žvaigždžių savaitgalio, Vašingtono krepšininkai atitrūko jau pačioje dvikovos pradžioje. Arenas per pirmą ketvirtį surinko 12 taškų ir „Wizards“ pirmavo 31:19.

Panašią persvarą Vašingtono krepšininkai išlaikė iki pat ilgosios pertraukos, tačiau antroje dvikovos dalyje „Timberwolves“ pradėjo vytis varžovus ir po Marko Blounto dvitaškio su pražanga komandas skyrė vos 4 taškai (66:70).

Visgi labiau priartėti „vilkai“ nebesugebėjo. „Wizards“ atsitiesė ir po Dariaus Songailos metimo iš vidutinio nuotolio paskutinę trečio kėlinio sekundę įgijo 9 taškų persvarą – 83:74. Šį pranašumą Vašingtono ekipa išsaugojo iki mačo pabaigos.

17 minučių žaidęs Songaila pelnė 2 taškus (1/4 dvitaškių), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį, 1 kartą suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Wizards“: Gilbertas Arenasas 38 taškai, DeShawnas Stevensonas 23, Caronas Butleris 15.

„Timberwolves“: Kevinas Garnettas 26 (13 atkovotų kamuolių), Ricky Davisas 24, Mike’as Jamesas 20, Markas Blountas ir Randy Foye po 10.