Martynas Pocius buvo rezultatyviausias Stambulo „Galatasaray“ žaidėjas
Nuotr. AP - Scanpix
Martynas Pocius sužaidė rezultatyviausią šio sezono mačą Eurolygoje, tačiau tai Stambulo „Galatasaray“ (2-8) klubo sėkmės Eurolygoje negarantavo.

Ergino Atamano treniruojama Turkijos komanda „Top 16“ E grupės rungtynėse savo aikštėje 68:91 (16:21, 19:31, 16:15, 17:24) neprilygo Belgrado „Crvena Zvezda“ (3-7) žaidėjams ir patyrė septintąjį pralaimėjimą paeiliui.

Svečiai į priekį šovė dar pirmajame kėlinyje, kurį pradėjo spurtu 15:4 ir greitai įgijo dviženklį pranašumą (15:4).

Įsibėgėję „Crvena Zvezda“ sėkmingai tęsė savo darbą antrajame ketvirtyje ir po šešių taškų paeiliui pirmavo 20-ies taškų persvara (49:29).

Po ilgosios pertraukos į atlapus varžovams kibę aikštės šeimininkai laimėjo atkarpą 9:2 ir sumažino savo deficitą iki vienženklio skaičiaus (49:58).

Tačiau tada dominuoti aikštėje pradėję serbai įspūdingai spurtavo 17:0 ir galutinai paskandino „Galatasaray“ laivą (77:51).

Nuo suolo pakilęs Pocius aikštėje praleido 29 minutes, pelnė 13 taškų (3/6 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 4 sykius suklydo, užsidirbo 2 blokus, 1 kartą prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų.

„Galatasaray“: Martynas Pocius 13, Zoranas Ercegas 11, Patricas Youngas 10, Justinas Carteris 7, Vladimiras Micovas 7.

„Crvena Zvezda“: Jaka Blažičius 19, Charlesas Jenkinsas 14, Bobanas Marjanovičius 14 (9 atk. kam.), Luka Mitrovičius 12, Nikola Kaliničius 11.

Efektingiausi mačo momentai:

2015-03-13 20:33
voodoo
nors ir suzaide pakenciamai, bet pocius tikrai nera auksto lygio zaidejas, tokiu klaidu kaip jis daro profesionalai neturetu daryti. paskutinej atakoj tame video kaip is vaiko kamuoli ateme kazkoks blazic. reiks stipriai kovoti del patekimo i rinktine jam
2015-03-13 12:31
ATI
4 klaidos, gavo 2 blokus ir vis tiek 11nb? reik keist nb skaiciavimo sistema.
2015-03-13 09:57
Pagaliau ir Pocius parodė,kad dar žaist gali.Biškį pakėlė savo akcijas,nes Atamanas jau garsiai kalbėjo,kad yra nepatenkintas Martyno žaidimu.Tai gal atsiknis kažkiek nuo jo treneris.O pati komanda,kuri turi tiek skolų,sužaidė taip,kaip ir priklauso-be minties,be energijos,be noro.Atkentėjo ir visi namo išsiskirstė.

--
2015-03-12 22:51
Jaka
Man atrodo zalgiris viliojo veterana Jaka Lakovic'iu
2015-03-12 22:40
cia tas pats Jaka Blazic Belgrado komandoj kur zalgiris viliojo?
2015-03-12 22:33
saikas
o tai macijauskas nezaide?

--
2015-03-12 22:08
Lievas tas kuris nemoka lietuviškai rašyt kaip tu...
2015-03-12 22:05
lievas PociusTas Pocius surinko 13tasku ir rezultativiausias macas? Jv per runktines po tiek renka--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

KAd tragiskas jam sezonas, dar trauma +
2015-03-12 22:01
lievas Pocius
Tas Pocius surinko 13tasku ir rezultativiausias macas? Jv per runktines po tiek renka