Rudy Gobertas laimėjo mikrodvikovą prieš Donatą Motiejūną
Nuotr. AP-Scanpix
Antrą nesėkmę iš eilės NBA lygoje patyrė Hjustono „Rockets“ (43-22). Teksasiečiai kiek netikėtai suklupo prieš Jutos „Jazz“ (28-36) 91:109 (23:28, 20:25, 22:29, 26:27).

„Jazz“ į priekį pabėgo dar pirmajame kėlinyje (22:10), bet „Rockets“ atsitiesė ir antrojo viduryje komandas skyrė vos du taškai (34:36).

Jutos ekipa sugebėjo iki ilgosios pertraukos atgauti dviženklį pranašumą (53:43). Po spurto 10:0 trečiajame ketvirtyje aikštės šeimininkai jau triuškino „Rockets“ (77:55).

Intriga į rungtynes nebegrįžo ir visus keturis kėlinius laimėjusi „Jazz“ komanda pasiekė įtikinamą pergalę 109:91.

Donatas Motiejūnas žaidė 23 minutes ir buvo trečias pagal rezultatyvumą komandoje. Jis pelnė 13 taškų (5/8 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 0/2 baudos), sugriebė 3 atkovotus kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir dukart suklydo.

„Jazz“: Gordonas Haywardas 29, Rodney Hoodas 20, Rudy Gobertas 19 (22 atk. kam.), Derrickas Favorsas, Dante Exumas ir Joe Inglesas po 10.

„Rockets“: Corey Breweris 25, Jamesas Hardenas 15 (3/13 metimai), Donatas Motiejūnas 13, Terrence‘as Jonesas 11.

Efektingiausi mačo momentai:

2015-03-13 22:14
kokio
by... neimetat d mo hiligs
2015-03-13 14:18
che
Statistiką viso sezono žiūrėkit. O dabar vienas rungtynes pažaidė ir jau all staras geresnis prancūzas, nei motiejus.
2015-03-13 13:47
Kiek pamenu ir kai howardas zaide dar siam sezone , irgi nedaug kamuoliu atkovodavo ce trenerio debiliskos taktikos , nes dazniausiai dmo kiek tokliau uz baudos eiksteles ,sieneles atsidengimai pasai . Nors ir uz c zaidzia .
2015-03-13 12:22
vaflius
Pries rungtynes galvojau kad tik neatsitiktu kazkas panasaus kai silpnesne komanda namuose su didesne motivacija zaidzia pries stipresni varzova. Ziurejau rungtynes tai Rockets zaide tiek gynyboje tiek puolime pasyviai. Hardenas nesieme ant saves zaidimo o atmitinejo komandos draugams nes pora kartu verzeses link krepsio buvo 2kart nubluokotas. 4kelinyje vienu metu turejo 2/11fg. Jeigu jam blogai sekasi tai ir visai komandai taipogi. Gali buti kad buvo ir nuovargio po rungtyniu su PTB.

Donatas nuo pirmos minutes pradejo saudyt (pramete pirma tritaski ir savo puskabli), o paskui is eiles pelne 5taskus. Vidury pirmo kelinio is Rockets 9tasku buvo Donato 5. Paskui pramete tritaskius kurios galima buvo ir nemesti ir po didziosios pertraukos daugiau nemete. 3 keliny pradejo 6 taskais losiant ant uselio pries Goberta, bet paskui komandos draugai nesugebedavo ji atrasti, Jazz zaideju deka.

Prancuzu milzinas po krepsiais, o ypac po Rockets isdarinejo ka norejo taise ir komandos draugu ir savus netaiklius metimus. Iki didziosios pertraukos buvo atkovojes net 18 kamuoliu (pakartojas daugiausia atkovotu kamuoliu rekorda iki didziosios pertraukos si sezona). Paskui jisai pasisuko ciurna ir 4 kelinyje jau nebelose kai jau buvo ~+20 tasku skirtumas.
2015-03-13 11:24
Gobert kitais metais jau Allstar bus.
2015-03-13 10:05
Vis dar trūksta Doncei stabilumo.Atrodo,jau buvo pagavęs bangą,pataikydavo ir baudas,ir trajakus,bet vėl į kažkokią duobę krenta.Ar jie ten persisotina tuo krepšiniu,ar dar kažkas,bet stabilumo tikrai trūksta.O Gobertas tai išvis nesveikas.Ateitį bus dominuojanti jėga po krepšio.Dabar jau siautėja,tai už kokių 3 m.bus išvis nesustabdomas.

--
2015-03-13 09:40
Sūduvis
Skelbiam totalizatorių: kas atspės, kada Motiejunas pagaliau pataikys baudą :DD
-1
2015-03-13 09:33
Tai, kas jūs pirma sužinokit, kaip skaičiuojami jie nusiimti kamuoliai po kašiu..Mušinėk tu kamuolį link kašio tau ir skaičiuosis tie kamuoliai, arba numušk tolyn irgi tau užskaitys..
2015-03-13 08:57
smagu skaityt komentarus kai 90% iš rašančių nematę varžybų ;D

Sėkmės raketom atkrintamosiose, reiktų įvest rotaciją sumažinant pagrindinių žaidėjų laiką. Kad žvalūs būtų kai to reikės ;).
+2
2015-03-13 08:29
asilui
howardas jau pusantro menesio traumuotas ir 20 paskutiniu rungtyniu nezaide tai kaip jis tuos donato kamuolius ten nusiema, 'debile'?

--
2015-03-13 08:15
kirvis
to as

nu kam tu cia pezi nesamones?Gobert nusieme net 12 kamuoliu puolime, Donatui esant vien 4 kamuoliai buvo paimti ir pelnyti taskai is po kasio.aiskiai siandien dominavo prancuzas,ir Donatas niekaip nesugebejo tam pasipriesint
-2
2015-03-13 07:45
as
Asilai visus kamuolius nusiima maziukai ir Howardas, motiejaus darbas yra atidengt krepsi nuo aukstu, o kamuoliu jisai negali imt, kai tuo metu stumdo priesininkus is aiksteles. debilai
+2
2015-03-13 07:37
A
Viskas gerai, tik jau antros rungtynes kaip donce nepataiko nei vieno baudos metimo

--
2015-03-13 06:58
rob
Negaliu suprasti kaip Motiejunas su tokiu ugiu atkovoja po 3 - 5 kamuolius... Sitoj vietoj jis yra tikras lopas. Su baudom tas pats...

--
-1
2015-03-13 06:56
kirvis
ka reiskia laimejo?suvare i vienus vartus Donata tas Gobert..3 Dmo sugriebti kamuoliai pries 22 Rudy ir tragiskai pralaimeta lenta ir nuleme pralaimejima sitiems autsaideriams.gaila,labai gaila kad Donatas ikrito i duobe pries pat playoff