San Antonijaus „Spurs“ (35-18) ekipa grįžimą į namų areną po trijų savaičių žaidimo išvykose pažymėjo lengva pergale 95:80 (25:21, 24:17, 30:10, 16:32) prieš Denverio „Nuggets“ (26-26).

Aikštės šeimininkai po trijų kėlinių buvo įgiję net 31 taško persvarą ir mačo baigtis buvo aiški. Per paskutinę 12 minučių atkarpą „Nuggets“ gerokai apkarpė San Antonijaus ekipos pranašumą, tačiau pavojingai priartėti nepajėgė.

„Per šias rungtynes turėjome tikslą ne tik laimėti, bet ir gerai pasirodyti savo sirgalių akivaizdoje“, – po trečiosios pergalės iš eilės sakė „Spurs“ lyderis Timas Duncanas.

Denverio ekipai iškovoti pergalės nepadėjo ir Alleno Iversono sugrįžimas. „Nuggets“ vijurkas dėl patemptos čiurnos praleido 9 iš 10 pastarųjų rungtynių, o per mačą su „Spurs“ jis nebuvo tas Iversonas, kurį sirgaliai yra įpratę matyti.

„Žinau, kad daugelį metimų, kurių nepataikiau, lengvai atlikčiau net užrištomis akimis“, – po mačo tvirtino vos 3 metimus iš 11 pataikęs Iversonas.

LInas Kleiza pralaimėjusiems per 26 minutes pelnė 8 taškus (1/2 dvitaškių, 2/4 tritaškių), po krepšiais sugriebė 4 kamuolius, tačiau 1 kartą suklydo ir 5 sykius prasižengė.

„Spurs“: Tony Parkeris 17, Manu Ginobili 14, Timas Duncanas 12.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 15 (8 atk. kam.), Nene Hilario 13, Dermarras Johnsonas 11 ... Linas Kleiza 8.