Trisdešimt ketvirtajame ir paskutiniame Prancūzijos krepšinio lygos (LNB) reguliariojo sezono ture pralaimėjimus patyrė abi komandos, savo gretose turinčios krepšininkų iš Lietuvos. Dainiaus Adomaičio Gravlino-Diunkerko "Maritime" išvykoje nusileido Klermono-Ferado "Stade" ekipai 87:91 (24:20, 12:23, 27:27, 23:21).

22 minutes žaidęs D.Adomaitis pataikė visus mestus metimus ir pelnė 9 taškus (2/2 baudų, 2/2 dvitaškių, 1/1 tritaškio), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir kartą prasižengė.

Iškovojęs 17 pergalių ir tiek pat kartų pralaimėjęs, D.Adomaičio klubas reguliariajame sezono užėmė devintąją vietą.

Pralaimėjimu pirmenybes baigė ir Martyno Andriukaičio Višio "Auvergne", išvykoje turėjęs pripažinti Reimso CBA ekipos pranašumą – 86:105 (12:26, 28:28, 27:27, 19:24).

M.Andriukaitis per 8 minutes surinko 3 taškus (1/2 baudų, 1/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių), po krepšiais sugriebė du kamuolius ir triskart prasižengė.

Višio klubas, per 34 rungtynes laimėjęs vos 7 kartus, aštuoniolikos komandų turnyre liko paskutinis.

Reguliariojo sezono nugalėtojais tapo Le Mano "Sarthe Basket", iškovoję 25 pergales. Tiek pat kartų laimėję Vilerbano "Asvel" krepšininkai liko antri.