Nieko nelemiančioje FIBA Europos taurės turnyro favoritų dvikovoje vėl tirumfavo Žeronos „Akasvayu“. Šįkart Dainiaus Šalengos klubas išvykoje 89:84 (23:21, 19:18, 26:26, 19:21) palaužė Bolonijos „VidiVici“ pasipriešinimą.

Du pirmuosius ketvirčius kova vyko taškas į tašką, tačiau šiek tiek tiksliau žaidę „Akasvayu“ krepšininkai trečiąjį kėlinį pradėjo turėdami 3 taškų persvarą.

Ketvirtajame kėlinyje Bolonijos ekipa pasivijo varžovus ir persvėrė rezultatą savo naudai (78:76), bet vėliau „Akasvayu“ atkarpą laimėjo 11:0, o „VidiVici“ 6 pelnyti taškai paskutiniąją varžubų minutę jokios įtakos rezultatui jau neturėjo.

Ispanijos klubas vienintelis FIBA Europos taurės turnyro antrajame etape nepatyrė pralaimėjimų ir grupėje užėmė pirmąją vietą. Tuo tarpu „VidiVici“, per šešis susitikimus iškovoję 4 pergales, grupėje finišavo antri.

Šalenga, rungtynes pradėjęs starto penkete, per 18 minučių pelnė 9 taškus (3/3 dvitaškių, 3/3 baudų), atkovojo kamuolį bei 3 kartus pažeidė taisykles.

„VidiVici“: Christianas Drejeris 20, Brettas Blizzardas 18, Kristofferis Langas (6 atk. kam.) 16.

„Akasvayu“: Marko Marinovičius ir Fernando San Emeterio po 16, Marcas Gasolis 13.

FIBA Europos taurės ketvirtfinalyje susitiks:

Madrido „Estudiantes“ – Maskvos srities „Dinamo“
Ankaros „Turk Telekom“ – Bolonijos „VidiVici“
Žeronos „Akasvayu“ – Atėnų „Panionios“
Mariupolio „Azovmaš“ – Limasolio AEL

Ketvirtfinalio mačai bus žaidžiami kovo 6, 9 ir, jei prireiks, 14 dienomis. Porų nugalėtojai pateks į Finalo ketverto varžybas.