Milano ekipai svaresnio Lino Kleizos indėlio neprireikė
Nuotr. AFP – Scanpix
Eurolygos „Top 16“ etapo F grupės autsaiderių dvikovoje pergalę šventė Lino Kleizos atstovaujama Milano „Emporio Armani“ (3-7) ekipa, kuri namuose 90:86 (21:22, 22:23, 24:15, 23:26) įveikė Malagos „Unicaja“ (2-8) su Mindaugu Kuzminsku.

Pamatus pergalei šeimininkai pradėjo dėti trečiajame kėlinyje, kurį pradėjo spurtu 11:0 ir įsiveržė į priekį 54:47, o ketvirčiui einant į pabaigą įgijo ir dviženklį pranašumą – 65:55.

Italijos ekipa užtikrintai pirmavo beveik viso ketvirtojo kėlinio metu, tačiau iki jo pabaigos likus kiek daugiau nei minutei Calebo Greeno dvitaškis sumažino skirtumą tarp komandų iki 2 taškų – 83:85.

Netrukus prie baudų metimo linijos stojęs Danielis Hackettas pataikė tik kartą, tačiau po antrojo netaiklaus metimo italai atkovojo kamuolį ir ataką dvitaškiu užbaigė pats Hackettas – 88:83.

Likus žaisti 30 sekundžių  Ryanas Toolsonas smeigė tritaškį (86:88), tačiau „Emporio Armani“ atakos metu ispanams apmaudžiai nepavyko apsiginti be pražangos, o pergalę baudų metimais šaltakraujiškai įtvirtino Alessandro Gentile – 90:86.

Kleiza per 17 minučių prie pergalės pridėjo 3 taškus (1/3 tritaškiai, 0/1 baudos), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, kartą suklydo ir 2 kartus pažeidė taisykles.

Kuzminskas ant parketo praleido 27 minutes, per kurias į varžovų krepšį įmetė 11 taškų (1/3 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Emporio Armani“: Alessandro Gentile 23, Samardo Samuelsas 19 (7 atk. kam.), Marshonas Brooksas 17, Danielis Hackettas 11.

„Unicaja“: Calebas Greenas 22, Ryanas Toolsonas 15, Jaysonas Grangeris 14 (9 rez. perd.), Mindaugas Kuzminskas 11.

2015-03-14 10:28
Trenerio kaltė čia, kad Kleiza vien tik ant tritaškio stovi, nėra logikos, juk jo stiprioji žaidimo pusė po kašiu yra..
2015-03-14 09:13
Bosas
Kuzminskui manau butu į nauda keltis uz Atlanto po sio sezono. Perspektyvos turi nemazai, tik kad charakteris minkstas jo :) manau papuolus į tinkama komanda tiek fiziskai sustipretu, tiek ir ta charakteri rimtesni išaugintu jam. O tai tik nauda Lietuvos rinktinei ;)

--
2015-03-14 06:58
Mindaugas
Aš vakar žiūrėjau varžybas. Galvojau pamatysiu savanaudžių komandą, apie kurią čia taip kalbat. Nėra ji jokia savanaudžių komanda, aišku iš vienų varžybų spręsti sunku, bet kamuoliu dalinasi, negaili. Gal Kleiza su tuo kamuoliu nieko nepadaro? Šiaip Kuzminskas šaunuolis, patiko
2015-03-14 00:54