Kennethas Fariedas surinko galingą dvigubą dublį
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
NBA lyderių „Golden State Warriors“ (51-13) treneris Steve‘as Kerras gali sau leisti prabangą suteikti poilsio pagrindiniams žaidėjams. Akistatoje su Denverio „Nuggets“ (25-41) ant parketo nepasirodė Stephenas Curry, Klay Thompsonas ir Andre Iguodala, o „Nuggets“ laimėjo 114:103 (34:26, 28:28, 20:29, 32:20).

Denverio ekipa prieš dvi dienas nugalėjo Rytų konferencijoje pirmaujančią Atlantos „Hawks“ ekipą, o pergalė prieš „Warriors“ – trečioji iš eilės.

Naujų lyderių suradę svečiai po trijų kėlinių turėjo minimalų pranašumą 83:82. „Warriors“ pirmavo ir po pirmų penkių minučių ketvirtajame kėlinyje (96:89).

„Nuggets“ gretose iniciatyvos ėmėsi Randy Foye. Gynėjas per likusį laiką pelnė 11 taškų ir aikštės šeimininkai pasiekė pergalę 114:103.

„Nuggets“: Kennethas Fariedas 24 (17 atk. kam.), Danilo Gallinari 24, Randy Foye 20, Jameeras Nelsonas 17, Wilsonas Chandleris 10.

„Warriors“: Justinas Holiday 23, Jamesas McAdoo 16, Leandro Barbosa 14, Davidas Lee 13, Shaunas Livingstonas ir Draymondas Greenas po 12.

2015-03-14 12:40
pasirodo po truputi tikrasis GSW pajegumas - per atsitiktinuma 2 roundo PO lygio komanda gerai susikloscius 1 roundui ir per fuksa isstenejus 7 rungtynese pergale Curry pataikius baliona. GSW komanda tik del skaiciaus NBA, kad susidarytu 30 komandu ir lyga galetu pinigus is vienadienio (tiksliau butu - viensezonio) fukso melzti