Vienas rezultatyviausių nugalėtojų gretose buvo Žilvinas Petraitis
Nuotr. nklyga.lt/Rimgaudas Budrys
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) aštuntfinalyje tarp Joniškio ir Palangos komandų – lygybė (1-1). Palangiškiai svečiuose po permainingos kovos 70:74 nusileido arenos šeimininkams Joniškio „Delikateso“ krepšininkams.

Rungtynes keliais aštriais prasiveržimais geriau pradėjo „Delikateso“ komanda, bet į tai Adomas Drungilas ir Erikas Kubilius atsakė sėkmingais metimais (9:6). Likus žaisti 1 minutę pirmojo ketvirčio Deividas Keburys dėjimu užbaigė ataką ir tai buvo paskutinieji taškai pirmajame kėlinyje (17:11).

5:0 – tokiu mini spurtu antrąjį kėlinį pradėjo joniškiečiai, į tai palangiškiai atsakė 9-0 ir pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą (26:16). Šeimininkai iki ilgosios pertraukos sugebėjo sumažinti deficitą, bet neženkliai (38:30).

23-ąją minutę galingu dėjimu Erikas Kubilius išbando joniškiečių arenos lanko tvirtumą (42:33). Šarūnas Kulevičius ir Paulius Klemas pataiko po tolimą metimą ir pamatęs, kad žaidimas pradeda slysti iš po kojų Virginijus Sirvydis prašo minutės pertraukėlės (42:39). Iki kėlinio pabaigos likus žaisti 40 sekundžių taškų badą nutraukė Drungilas, o su ketvirčio sirena tolimą šūvį paleido Kubilius (50:52).

Per pirmąsias trejas lemiamo kėlinio minutes komandos keitėsi vien tik tolimais metimais (53:58). Po Žilvino Pertraičio dvitaškio įspusėjant kėliniui komandas skyrė 8 taškai (56:63). 39-ąją rungtynių minutę Kubilius dėjimu sumažino atsilikimą iki minimumo, bet kitoje atakoje Mantas Pukinskas smeigė tolimą šūvį (68:72). Klemas stojo prie baudų metimų linijos iš keturių mestų baudų pataikė vos dvi, bet turėta persvara joniškiečiams leido džiaugtis pergale rezultatu 70:74.

„Palanga“: Adomas Drungilas 18 (13 atk.kam), Povilas Šakinis 13, Deividas Anužis 10 (9 atk.kam.), Travisas Garrisonas 10 (5 atk.kam, 4 rez.perd).

„Delikatesas“: Paulius Klemas 20, Žilvinas Petraitis 17 (6 atk.kam), Šarūnas Kulevičius 12 (5 rez.perd), Mantas Pukinskas 9.