Vytautas Šulskis pelnė 17 taškų
Nuotr. Fotodiena.lt
„Šiaulių“ (14-15) ekipa Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse pasiekė trečiąją pergalę iš eilės. Gedimino Petrausko auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 77:51 (15:6, 26:11, 19:16, 17:18) sutriuškino Alytaus „Dzūkijos“ (16-14) krepšininkus.

Šeimininkai į priekį pradėjo bėgti nuo pirmųjų susitikimo minučių. Pirmąjį kėlinį „Šiauliai“ pradėjo 6:0, o antrąjį jau 8:0 ir įpusėjus rungtynėms pirmavo beveik dvigubai – 41:17.

Po didžiosios pertraukos Andrėjaus Urlepo auklėtiniams pavyko šiek tiek išlyginti žaidimą ir neleisti varžovams didinti savo pranašumo, tačiau „Šiauliai“ ir toliau laikė iniciatyvą savo rankose.

Paskutiniajame kėlinyje alytiškiai spurtavo 8:0 ir šiek tiek sumažino atsilikimą (41:62), vis dėlto „Šiauliai“ rungtynių pabaigą vėl sužaidė galingai ir iki finalinės sirenos atstatė solidų 26 taškų pranašumą – 77:51.

„Šiauliai“: Vytautas Šulskis 17 (6 atk. kam.), Rokas Giedraitis 14, Ryanas Olanderis 12, Julius Jucikas 10, Gintaras Leonavičius 9.

„Dzūkija“: Artūras Jomantas 15, Paulius Dambrauskas 11, Fedoras Dmitrievas 9, Giedrius Gustas 6, Osvaldas Mačernis 5.

2015-03-15 12:34