Vytenis Čižauskas prametė 5 dvitaškius ir 4 tritaškius
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Latvijos krepšinio pirmenybėse rungtyniaujantys lietuviai nepasižymėjo rezultatyvumu, o ne itin gerai sekėsi ir jų atstovaujamiems klubams.

Pergalę šventė tik Liepojos „Triobet“ (19-6) ekipa su Edgaru Želioniu ir Andriumi Mažučiu. Ji svečiuose 83:72 pranoko „Jelgava“ (11-15) komandą, kurios gretose dėl traumos nerungtyniavo Denisas Krestininas.

Želionis per 17 minučių į varžovų krepšį įmetė 8 taškus (4/5 dvitaškiai), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, 3 kartus prasižengė, 3 kartus suklydo ir surinko 11 naudingumo balų.

Mažutis per 30 minučių prie pergalės pridėjo 6 taškus (3/5 dviatškiai, 0/4 tritaškiai), atkovojo 3 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, kartą prasižengė bei surinko 13 naudingumo balų.

Vytenio Čižausko atstovaujama „Valmiera“ (10-17) savo žiūrovų akivaizdoje 64:70 turėjo pripažinti čempionato autsaiderių „Saldus“ (5-22) krepšininkų pranašumą.

Čižauskas per 31 minutę pelnė 8 taškus (1/6 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, triskart prasižengė, kartą suklydo ir surinko 11 naudingumo balų.

Pralaimėjimą patyrė ir „Jekabpils“ (17-10) ekipa, kurios marškinėlius vilki Dovydas Redikas, 77:78 nusileidusi Jūrmalos „Feniks“ (15-12) komandai.

Redikas ant parketo praleido 28 minutes, per kurias surinko 5 taškus (2/2 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po 3 kartus prasižengė ir suklydo bei surinko 7 naudingumo balus.

2015-03-14 22:10