Jamesas Hardenas surinko 34, Donatas Motiejūnas – 9 taškus
Nuotr. AP – Scanpix
Nelengvą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) po dviejų pralaimėjimų iš eilės iškovojo Hjustono „Rockets“ (44-22) ekipa su 34 taškus pelniusiu Jamesu Hardenu priešakyje.

Donatas Motiejūnas šaudė pro šalį, o „Rockets“ išvykoje 100:98 (22:30, 36:20, 26:24, 16:24) pranoko Los Andželo „Clippers“ (42-25) komandą, kurios sėkmės negarantavo ir po mėnesio pertraukos į rikiuotę sugrįžęs Blake'as Griffinas.

Ketvirtojo kėlinio viduryje po Corey Brewerio dėjimo iš viršaus „Rockets“ pranašumas buvo dviženklis (93:83), tačiau tada aikštės šeimininkai surengė spurtą 13:3 ir po ilgos pertraukos išlygino rezultatą (96:96).

Prasidėjus priešpaskutinei ketvirčio minutei, Terrence'as Jonesas smeigė tritaškį, kitoje aikštės pusėje Mattas Barnesas atsakė taikliu dvitaškiu ir Hjustono persvara išliko minimali (99:98).

Kamuolį po netikslaus Trevoro Arizos perdavimo perėmęs Blake'as Griffinas pasileido į greitą greitą, tačiau „Clippers“ aukštaūgis neišsilaikė ant kojų, atsitrenkė į varžovą ir buvo nubaustas pražanga puolime.

Neleistinai kitos „Rockets“ atakos sustabdytas Hardenas pataikė vieną baudos metimą iš dviejų ir Los Andželo klubas savo atsakymui turėjo kiek daugiau nei 8 sekundes (100:98).

Visgi lemiamos atakos smaigalyje atsidūrusio Chriso Paulo metimas net nelietė lanko ir finalinė rungtynių sirena skelbė Teksaso komandos žaidėjų triumfą.

Rungtynes starto penkete pradėjęs Motiejūnas aikštėje praleido ilgiausiai laiko per karjerą NBA.

Lietuvis žaidė 43 minutes, per kurias pataikė vos 3 dvitaškius iš 13, prametė 2 tritaškius, pataikė 3 baudas iš 5, iš viso pelnė 9 taškus, atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius prasižengė bei surinko 2 naudingumo balus.

„Clippers“: Chrisas Paulas 23, Mattas Barnesas 19, J.J. Redickas 15, Blake'as Griffinas 11 (11 atk. kam., 8 rez. perd.).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 34, Trevoras Ariza 19 (9 atk. kam.), Terrence'as Jonesas 16 (12 atk. kam.), Patrickas Beverley 11.

1 2  »
2015-03-16 10:38
žiūrėjau visas rungtynes, Doce, kad nepataikė, tai nieko man asmeniškai nuostabaus. Beveik visas rungtynes pakojosi ir stumdėsi su mnstru DeAndre, po kievieno metimo po krepšiu imtynės tarp Doncės ir DeAndre. Tai koks ten gali būti pataikymas. susigynė Doncė labai padoriai, o taškų kam mest ir be jo Rocketsuose apstu ir be jo.
2015-03-16 09:33
Paulas gale gerai sufeilino, kaip ir Griffinas besiversdamas :D
2015-03-16 01:32
AndrasDmo zaide 43 min... tai viska pasako manau.

Pasitikrinau iš smalsumo: Ilgiau nei 40 minučių Donatas žaidė tik kartą šį sezoną (ir karjeroje, suprantama) – gruodžio 17 d. 41 min. prieš Denverį.
2015-03-16 01:26
To Derpulis
"arba as ir noriu to ka jis isoves".... Lužau xDDDD

--
2015-03-16 00:48
Jau senai nemačiau,kad taip tragiškai pataikytų Doncė.Nu totaliai nekrito.Svarbiausia,kad ir metė laisvas,ir savo firminius puskablius,nu bet krepšys buvo visiškai užrištas.Tačiau...Gynyboj D-MO sužaidė žvėriškai.Kas atidžiau stebėjo,tai pastebėjo,kaip jis atitraukdavo sienele Jordaną,kartais Griffiną,stumdėsi su jais,neleisdavo priimt kamuolių,ir galiausiai rungtynių pabaigoj numušė Hardenui vieną svarbiausių kamuolių.Jei puolime galima Doncei rašyt trejetą,tai gynyboj be konkurencijos 10.

--
2015-03-16 00:27
Motiejūnas žaidė net 43 minutes! Ilgiausiai komandoje. Sunku buvo jam stumdytis su Jordanu, visą laiką kieta fizinė kova, gale ryškiai jau nusikalęs buvo. Bet viskas tvarkoj. Apsigynė nuo priekio „raketos“ gerai: neleido puolime atsikovoti kamuolių, Jordaną su Griffinu paliko su puse jų vidurkių.
2015-03-16 00:22
Dmo zaide 43 min... tai viska pasako manau. Siuo metu dmo vienas svarbiausiu raketu zaideju. Nesiseke jam puolim, bet manau ir kruvis savo dar. Grizus hovardui manau minutes sumazes o efektyvumas padides na kalbu apie donata. Siaip puikios varzybos kalbant apie jo juoda darba;)

--
+1
2015-03-16 00:19
Vil
Liux, gerai apsigyne raketos! Ir kamuoli numuse tolyn DMO !:)

--
+1
2015-03-15 23:42
DerpulisKarolis_EkspertasTikras briedis .... jordano vidurkis 22pts? Gal tu ten girioje grybu apsivalgei?--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.ltGal turejo omeny pries raketas (tingiu patikrint) arba as ir noriu to ka jis isoves

Sí señor! Paskutines dvi (abi vasarį) prieš be Howardo žaidusias „raketas“ Jordanas sukalė 22 ir 24 pts.
2015-03-15 23:20
Karolis_EkspertasTikras briedis .... jordano vidurkis 22pts? Gal tu ten girioje grybu apsivalgei?--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Gal turejo omeny pries raketas (tingiu patikrint) arba as ir noriu to ka jis isoves
2015-03-15 23:09
Kartais atrodo, kad puolime Hardenas galėtu žaisti vienas, o visi kiti tik kaip priedai... Nežinau net Lebronas daugiau pajunge komandos draugų puolime.
2015-03-15 23:01
Tikras briedis .... jordano vidurkis 22pts? Gal tu ten girioje grybu apsivalgei?

--
-1
2015-03-15 22:54
Motiejūnui puolime nelabai kokios rungtynės, tačiau gynyboj dirba padoriai. Nors reikia pasakyti, kad „Clippers“ dideli žmonės ir labai mažai metė į krepšį apskritai, tai nemažina Donato ir „raketų“ nuopelno. Jordanas su Big Baby kartu įmetė tik 4 taškus, Griffinas – 4 (bet ir tai vieną jų įleido, kai Donatas sėdėjo ant suolo).

Mano galva, antroje dalyje turėtume pamatyti daugiau Los Andželo gvardijos bandymų laužtis per priekinę liniją, nes dabar čia yra gerokai neadekvatumo Jordan – kurio vidurkis 22 pts – išvis metė į krepšį 3 kartus (taiklus buvo tik put-back'as nuo lanko).

2015-03-15 21:26
Puiki savaitgalio pabaiga su tikėkimės gražiomis rungtynėmis.Sėkmės Donatui ir gero krepšinio visiems.