Russellas Westbrookas buvo nesulaikomas
Nuotr. AP – Scanpix
Antrąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Russello Westbrooko vedama Oklahomos „Thunder“ (37-29) komanda, kuri savo aikštėje 109:100 (17:15, 30:32, 28:23, 34:30) nugalėjo Čikagos „Bulls“ (40-28) klubą.

Likus žaisti kiek daugiau pusantros minutės ketvirtajame kėlinyje, Nikola Mirotičius pelnė du taškus ir „Bulls“ komandos atsilikimas buvo minimalus (95:96).

Tačiau tada Westbrookas ir Anthony Morrow pelnė po tris taškus bei prasidėjus paskutinei minutei „Thunder“ įgijo saugų – septynių taškų pranašumą (102:95).

Po minutės pertraukėlės Pau Gasolis pataikė dvitaškį (102:97), bet tuomet Westbrookas bei Kanteris atsakė keturiais taškais paeiliui ir padėjo tašką šiame mače (106:97).

Rungtynes starto penkete pradėjęs „Thunder“ lyderis Westbrookas aikštėje praleido 41 minutę, pelnė 36 taškų (10/21 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 10/13 baudos), atkovojo 11 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo, 1 kartą prasižengė ir surinko 31 naudingumo balą.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 36 (11 atk. kam.), Enesas Kanteris 18 (18 atk. kam.), Stevenas Adamsas 14 (11 atk. kam.), D.J. Augustinas 11, Anthony Morrow 11, Dionas Waitersas 11.

„Bulls“: Nikola Mirotičius 27, Pau Gasolis 20 (8 atk. kam.), Joakimas Noah 15, E'Twaunas Moore'as 12, Aaronas Brooksas 11.

2015-03-16 17:43
djgaffer to Dzekilaz
Savo komentaru tik parodei,kad apie kašėj tu esi visiškas šūdas.Kas iš to,kad jis surenka savo statiską,bet pažiūrėk,ką jis daro lemiamais momentais-pamiršta viską aplinkui,mėto bet ką ir bet kaip.Nu šį kartą pasisekė,įmetė svarbų metimą,bet kiek rungtynių komanda prašiko per jo begalviškumą,tai ir ant vienos rankos pirštų nesuskaičiuosi.Prieš kitus vadindamas begalviais,pažiūrėk į save krepšinio nesuprantantis žmogau.Ir žaist MKL aš jau per senas.Ten 29m.vyrų žaist nepriima.Taip kad patylėk geriau.

--
2015-03-16 12:09
Nieko cia gero is Okc pergales, jei Bulls priekis butu labiau pasistenges butu gave.