Jonas Valančiūnas – naudingiausias Toronto „Raptors“ krepšininkas
Nuotr. AP – Scanpix
Be klaidų krepšį atakavęs Jonas Valančiūnas buvo geriausias Toronto „Raptors“ (39-27) klubo krepšininkas, tačiau tai Kanados komandos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo.

Dwane'o Casey auklėtiniai praėjusią naktį NBA namų rungtynėse 97:113 (31:33, 22:31, 26:27, 18:22) nusileido Portlando „Trail Blazers“ (44-20) ekipos žaidėjams.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje dvitaškį pataikęs Chrisas Kamanas „Trail Blazers“ klubui suteikė iki tol didžiausią persvarą šiame mače (93:79).

Tačiau tuomet „Raptors“ atsakė šešiais taškais paeiliui ir, sumažinę atsilikimą iki aštuonių taškų, sugrąžino intrigą (85:93).

Visgi tada aikštės šeimininkams perimti rungtynių iniciatyvos į savo rankas nepavyko, „Trail Blazers“ surengė spurtą 10:1 ir ketvirčio viduryje įgijo 17 taškų persvarą, kuri vėliau tapo pergalinga (103:86).

Susitikimą starto penkete pradėjęs Valančiūnas aikštėje praleido 22 minutes, pataikė visus 7 mestus dvitaškius, iš viso pelnė 14 taškų, taip pat atkovojo 9 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 sykį suklydo, 2 kartus prasižengė bei surinko 22 naudingumo balus.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 22 (8 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 14 (9 atk. kam.), Kyle'as Lowry 10, Amiras Johnsonas 10, Greivisas Vasquezas 10.

„Trail Blazers“: LaMarcusas Aldridge'as 24 (10 atk. kam.), Damianas Lillardas 23, Arronas Afflalo 14, Robinas Lopezas 11, Nicolas Batumas 10 (12 rez. perd.).

2015-03-16 17:35
Neblogai JV sužaidė,bet komanda tai tragiškai atrodo.Sezono pradžioj žaidė tikrai labai gerai,bet kas dabar vyksta,tai visiška tragedija.Matyt per anksti įgijo optimalią sportinę formą,nes kartais atrodo,kad žaidėjai nepavelka kojų.Jei iki PO neatsigaus,tai vėl skris po pirmo raundo.

--
2015-03-16 14:57
Pavarges
kai paziuri, kad lietuviai pasirodo gerai kai komanda praloshia o kai laimi tai nekazka zaidimas.

--
2015-03-16 13:36
Buvo apskaiciuota, kad dideliu produktyviausias amzius tarp 26-31, jei isvengiama traumu. Jonse dar augs, bres, tobules, o geriausi sezonai dar priesaky, taip kad :::::ramiax.
2015-03-16 09:42
nu kas is to jei jis imeta
Su jonu aikstej nebuvo,kad jis gelbejo tos raptors.Per tas 22minutes jonui bunnat aikstej Raptors pralose -16 ta atkarpa...Cia panasiai kaip gecevicius primeta daug,bet kad jo komandos priesininkai per ji imeta nemaziau.Su jonu gal taip baisiai gynyboj nera 1 vs 1,bet jis kaip centras vidury komandiskai blogai ginas.Apie pikenrolo gynyba isvis tyliu,ten tai tragedija pas jona.Puolime jie ten gerai sumeta is 2-3 metru.Visumoj nera ta svalanciunas ten super centras,geras solidus centras taip,bet endaugiau nba lygoj.Zaidzia siemet vidutiniskai 26minutes,nera ci tiek mazai.
2015-03-16 09:00
rev
jei prastas vidutiniskai ginasi,tai jis ta puikiai gali konpensuoti savo puolimu,bet kai ji gesina puolime treneris,tai nesuprantami dalykai

Artistas
O kas Raptors komandoje gerai ginasi? Gal dar Amiras nieko. O visi kiti yra skylė...

2015-03-16 07:29
JV viskas ok...bet Raptorsai ką mąsto su tiek tokiu žaidimu...ištisi pralaimėjimai, 2/12 santykiu paskutiniai mačai berods...