Ty Lawsonas buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių
Nuotr. AP-Scanpix
Dėl vietos tarp aštuonių stipriausių Vakarų konferencijos komandų kovojanti Naujojo Orleano „Pelicans“ (36-30) ekipa namuose 58 minutes trukusioje kovoje nusileido Denverio „Nuggets“ (26-41) 111:118 (26:21, 21:29, 30:21, 24:30, 8:8, 2:9).

Pirmąjį pratęsimą rungtynėse išplėšė svečiai. Po Anthony Daviso dvitaškio „Pelicans“ pirmavo 101:99, bet Kennethas Fariedas metimu iš po krepšio rezultatą išlygino.

Naujojo Orleano ekipa dar turėjo 4,3 sekundės pergalei išplėšti, tačiau Daviso metimas nuo lentos buvo netaiklus.

„Pelicans“ arti pergalės buvo ir pratęsimo metu. Po sėkmingo Erico Gordono prasiveržimo po krepšiu komandas skyrė trys taškai (109:106).

„Nuggets“ išgelbėjo Willo Bartono tritaškis. Jis išlygino rezultatą, o „Pelicans“ vėl turėjo lemiamą ataką, kuri pasibaigė netaikliu Tyreke‘o Evanso bandymu.

Antrajame pratęsime Evansas pelnė vienintelius du „Pelicans“ taškus ir svečiai triumfavo 118:111.

Naujojo Orleano atstovų neišgelbėjo ir galingas Daviso pasirodymas. „Centras“ pelnė 36 taškus ir atkovojo 14 kamuolių. Jam trūko vos vieno bloko iki trigubo dublio bei trijų rezultatyvių perdavimų iki keturgubo.

„Pelicans“: Anthony Davisas 36 (14 atk. kam.), Tyreke‘as Evansas 25 (10 rez. perd.), Ericas Gordonas 16, Omeras Ašikas 10.

„Nuggets“: Willas Bartonas 25, Kennethas Fariedas 20 (10 atk. kam.), Ty Lawsonas 19, Jameeras Nelsonas 18, Danilo Gallinari 17.

2015-03-16 20:16
nu kaip OKC gerbejui tai tikrai dziugu, bet aisku man ir Pelicans patinka ir noretusi kad abi komandos patektu i PO bet tai tikrai nemanay kad abi pateks tai laukiam OKC pergales pries MAVS dabar

--
2015-03-16 17:29
Skaudus pralaimėjimas Pelikanams.Ir dar nestipriausiai NBA komandai.Biškį susikomplikavo padėtį dėl vietos PO.Nu bet dar 16 mačų lieka,tai viskas prieš akis.O OKC fanai aišku ploja rankom patenkinti.

--
2015-03-16 15:48
Atsigauna Fariedas sako :D Davis pasiziurek ka isdarinejo per jo ginyba.

--
2015-03-16 15:27
vos
ot tai cia pritruko. LKL kiekvienose rungtynese pritruksta vos kokiu 5 a.kamuoliu ir kokiu varganu vos 8 bloku iki trigubo dublio. Radot cia apie ka rasyt, kaip apie kazkoki ipatinga A.Davis pasirodyma. LKL tokie pasirodymai kasdienybe ir nieks net demesio neatkreipia.
2015-03-16 09:45
Pritrūko bloko ir trijų pasų, kad keturgubas dublis būtų.
2015-03-16 09:04
Manau visi OKC fanai džiaugiasi šiuo pralaimėjimu Pelicanu. Pagaliau fariedas atsigavineja

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 6