Dennisas Schroderis vedė svečius į pergalę
Nuotr. AFP-Scanpix
Atlantos „Hawks“ (52-14) teko paplušėti dėl pergalės Los Andžele. Vietos „Lakers“ (17-48) ekipą Rytų konferencijos lyderiai įveikė 91:86 (23:14, 18:24, 27:20, 23:28).

Antrajame kėlinyje po kontakto su Edu Davisu „Hawks“ snaiperiui Kyle‘ui Korveriui lūžo nosis. Per 10 minučių taškų nepelnęs žaidėjas ant parketo nebegrįžo.

Be Jeffo Teague‘o ir Paulo Millsapo žaidusią Atlantos komandą į priekį vedė Dennisas Schroderis. „Hawks“ pavyko atitrūkti trečiajame kėlinyje, po kurio pirmavo 68:58.

Ketvirtojo pradžioje svečių pranašumas dar labiau išaugo (83:67), bet „Lakers“ nepasidavė. Wesley Johnsono tritaškis likus pusei minutės sumažino deficitą iki dviejų (83:85).

Per likusį laiką Schroderis pelnė keturis taškus ir dar dvi baudas pataikė Kentas Bazemore‘as. „Hawks“ laimėjo 91:86.

„Lakers“: Carlosas Boozeris ir Ryanas Kelly po 13, Jordanas Clarksonas 10.

„Hawks“: Dennisas Schroderis 24 (10 rez. perd.), Alas Horfordas 21, Samas Mackas 18, Kentas Bazemore‘as 13.