LeBronas Jamesas ir Kyrie Irvingas kartu pelnė 54 taškus
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
NBA lygoje trečiąją pergalę iš eilės iškovojo Klivlando „Cavaliers“ (43-25). LeBrono Jameso ir Kyrie Irvingo į priekį vedama Klivlando ekipa 123:108 (26:28, 40:27, 34:31, 23:22) svečiuose susitvarkė su Orlando „Magic“ (21-47).

Itin sėkmingas „Cavaliers“ ekipai buvo antrasis kėlinys, po kurio svečiai pirmavo 66:55. Gerą žaidimą svečiai rodė ir po ilgosios pertraukos. Rytuose antrąją vietą užimantys „Cavaliers“ krepšininkai dar labiau padidino pranašumą (88:70).

„Magic“ deficitą buvo pavykę sumažinti iki vienženklio (101:110), tačiau labiau prisivyti varžovų Orlando atstovai nesugebėjo.

LeBronas Jamesas pasižymėjo dvigubu dubliu (21 tšk., 13 rez. perd.), o Kyrie Irvingas pataikė 5 tolimus metimus iš 6 ir pelnė 33 taškus.

Sublizgėjo ir kitas „Cavaliers“ snaiperis J.R. Smithas. Jis pataikė 6 tritaškius iš 11 ir surinko 25 taškus.

„Magic“: Victoras Oladipo 25, Tobias Harris 24, Nikola Vučevičius 22 (15 atk. kam.), Luke‘as Ridnour 15, Channingas Frye 13.

„Cavaliers“: Kyrie Irvingas 33, J.R. Smithas 25, LeBronas Jamesas 21 (13 rez. perd.), Jamesas Jonesas 12.